رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
 • الثلاثاء ۱۴ محرم ۱۴۴۰
 • 2018 Tuesday 25 September
  تهران لطیف
  ٢٧(°C)
  وزش باد ٧(mph)
  فشار ٢۶.٠٠(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۶.٠٠(in)
اوقات شرعی

محمود شریعتی رئیس اداره برق لواسان و رودبار قصران در آئین بهره‌برداری از پروژه فیدر فشارقوی قصران گفت: پروژه فیدر فشارقوی محدوده رودبار قصران به لحاظ  زیرساختی و پایداری شبکه بسیار حائز اهمیت می‌باشد. به گزارش نشریه لواسان، روز سه‌شنبه۱۷ بهمن‌ماه رئیس اداره برق لواسان و رودبار قصران ضمن بهره‌برداری از این طرح عنوان کرد: […]

محمود شریعتی رئیس اداره برق لواسان و رودبار قصران در آئین بهره‌برداری از پروژه فیدر فشارقوی قصران گفت: پروژه فیدر فشارقوی محدوده رودبار قصران به لحاظ  زیرساختی و پایداری شبکه بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

به گزارش نشریه لواسان، روز سه‌شنبه۱۷ بهمن‌ماه رئیس اداره برق لواسان و رودبار قصران ضمن بهره‌برداری از این طرح عنوان کرد: طول شبکه به ۵/۱۲ کیلومتر می‌رسد، در احداث فیدر جدید ۲۵ کیلومتر جابجایی شبکه نیز داشتیم.

وی ادامه داد: فاز اول در سال ۹۲ بهره‌برداری شد، احداث فاز دوم و سوم بیش از یک سال زمان برد و تلاش شبانه‌روزی کارکنان خدوم این اداره منجر به بهره‌برداری و تکمیل آن در دهه فجر سال جاری شد.

شریعتی افزود: این فیدر بیش از ۴۰ درصد قدرت شبکه برق ناحیه قصران را افزایش داد.

رئیس اداره برق لواسان و رودبار قصران با اشاره به اعتبارات و بودجه این طرح خاطرنشان کرد: طرح مذکور با بودجه‌ای بالغ‌بر ۲۴میلیارد ریال باهدف بهبود زیرساخت‌های کیفی انجام گردید.

اخبار مرتبط