رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷
 • الأربعاء ۱۶ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 23 January
  تهران Haze
  ٨(°C)
  وزش باد ٧(mph)
  فشار ٢۶.٠٨(in)
  محدوده دید ١.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 3-Moderate
  رطوبت ٢۶.٠٨(in)
اوقات شرعی

به مناسبت دهه مبارک فجر در شهرستان شمیران ۵۰ پروژه عمرانی در شهرستان شمیران بخش  رودبار قصران، شهر شمشک دربندسر، امامه و رودک با بودجه‌ای بالغ‌بر ۸۵ میلیارد تومان با حضور استاندار تهران و فرماندار شهرستان شمیرانات به بهره‌برداری رسید. به گزارش نشریه لواسان، روز سه‌شنبه هفدهم بهمن‌ماه سال جاری محمدحسین مقیمی استاندار تهران در […]

به مناسبت دهه مبارک فجر در شهرستان شمیران ۵۰ پروژه عمرانی در شهرستان شمیران بخش  رودبار قصران، شهر شمشک دربندسر، امامه و رودک با بودجه‌ای بالغ‌بر ۸۵ میلیارد تومان با حضور استاندار تهران و فرماندار شهرستان شمیرانات به بهره‌برداری رسید.

به گزارش نشریه لواسان، روز سه‌شنبه هفدهم بهمن‌ماه سال جاری محمدحسین مقیمی استاندار تهران در افتتاح پروژه گازرسانی شهر شمشک دربندسر گفت: دولت تدبیر و امید، طی چند سال اخیر موضوع گازرسانی به روستاها را به‌صورت جدی در دستور کار خود قرارداد، استان تهران نیز مستثنا نبود و مبحث گازرسانی در اولویت پروژه‌های عمرانی این استان بود.

مقیمی اذعان داشت: انقلاب اسلامی ثمره تلاش و حضور مردم در دوران شروع نهضت امام خمینی (ره) بود.

وی در ادامه سخنان خود از تأکید بنیان‌گذار انقلاب اسلامی به وحدت مردم سخن گفت و افزود: انقلاب با وحدت مردم شکل گرفت، تداوم آن نیز حاصل همان وحدت کلمه است. در جنگ تحمیلی این ملت عظیم ایران بود که مقابل جنگ نابرابر دشمن ایستادگی کرد.

مقیمی بابیان اینکه راهی که جوانان و متخصصین ایرانی در پیش‌گرفته‌اند کشور را به قله‌های علم و دانش می‌رساند، گفت: وحدت کلمه حضور و پشتیبانی مردم و تبعیت از دیدگاه‌ها و نظرات رهبری معظم انقلاب، پیشرفت کشور را تضمین می‌کند.

 

اخبار مرتبط