رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۸ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 23 May
  تهران Mostly Cloudy
  ٢٧(°C)
  وزش باد ٩(mph)
  فشار ٢۵.٩٢(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٩٢(in)
اوقات شرعی

سیاوش شهریور فرماندار شهرستان شمیرانات در این مراسم گفت: شمیران با تقدیم صدها تن شهید والامقام برای کشور، از پرافتخارترین نقاط به شمار می‌رود. فرماندار شهرستان شمیرانات، بابیان اینکه آخرین شبکه گازرسانی شهرستان به بهره‌برداری رسید گفت: با اتمام این طرح ۹۹ درصد نقاط شمیران از نعمت گازرسانی برخوردار گردید. وی با اشاره به افتتاح  […]

سیاوش شهریور فرماندار شهرستان شمیرانات در این مراسم گفت: شمیران با تقدیم صدها تن شهید والامقام برای کشور، از پرافتخارترین نقاط به شمار می‌رود.

فرماندار شهرستان شمیرانات، بابیان اینکه آخرین شبکه گازرسانی شهرستان به بهره‌برداری رسید گفت: با اتمام این طرح ۹۹ درصد نقاط شمیران از نعمت گازرسانی برخوردار گردید.

وی با اشاره به افتتاح  ۵۰ طرح در شهرستان شمیران گفت: بالغ‌بر ۸۵ میلیارد تومان بودجه صرف احداث ۵۰ پروژه عمرانی شده است. پروژه گازرسانی منطقه رودبار قصران با ۵۶ میلیارد تومان بودجه بیشترین اعتبار را در میان پروژه‌های افتتاح‌شده به خود تخصیص داده است که ۲۰ میلیارد تومان آن صرف شهر شمشک دربندسر شده است.

شهریور در پایان خاطرنشان کرد: از رودبار قصران و لواسان به خاطر داشتن ظرفیت توسعه پایدار در حوزه‌های گوناگون گردشگری، ورزش‌های زمستانی و تولید محصولات دامی و باغی به‌عنوان دردانه استان تهران یاد می‌شود. تلاش ما توسعه زیرساخت‌های خدماتی، افزایش و گسترش اشتغال خواهد بود.

 

اخبار مرتبط