رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۸ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 23 May
  تهران Mostly Cloudy
  ٢٧(°C)
  وزش باد ٩(mph)
  فشار ٢۵.٩٢(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٩٢(in)
اوقات شرعی

 • چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶
 • کد خبر : 2020
 • مشاهده : 276 بازدید
 • سه تیتر 2
 • چاپ خبر : پیشرفت‌های عظیم ایران در ۳۰ علم مطرح دنیا

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مجتبی حسنی امام‌جمعه رودبارقصران در خطبه‌های سیاسی-عبادی نماز جمعه ضمن اشاره به انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر گفت: زمانی در ایران غریب بر ۶۰هزار مستشار آمریکایی در تاروپود کشور حضور داشتند و تمام منابع ارزشمند این سرزمین را ظالمانه به نفع خود مصادره می‌کردند. امام‌جمعه رودبارقصران گفت: به استعدادهای کشور و ملت […]

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مجتبی حسنی امام‌جمعه رودبارقصران در خطبه‌های سیاسی-عبادی نماز جمعه ضمن اشاره به انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر گفت: زمانی در ایران غریب بر ۶۰هزار مستشار آمریکایی در تاروپود کشور حضور داشتند و تمام منابع ارزشمند این سرزمین را ظالمانه به نفع خود مصادره می‌کردند.

امام‌جمعه رودبارقصران گفت: به استعدادهای کشور و ملت اجازه رشد نمی‌دادند و آن‌ها را تباه می‌کردند. مزدوران آمریکایی حقوق و احترام ایرانیان را رعایت نمی‌کردند و این موضوع به‌وضوح قابل‌مشاهده بود. کسانی که هر خیانت و جنایتی را در کشور انجام می‌دادند اما مصونیت داشتند.

حجت‌الاسلام حسنی در ادامه به نمونه‌ی این جنایات در سالیان اخیر اشاره داشت و گفت: امروز هم شاهد جنایاتی مشابه از سوی آمریکاییان در خاورمیانه هستیم، درحالی‌که سازمان ملل متحد و نهادهای حقوق بشری واکنشی در خصوص این جنایت‌ها از خود نشان نداده‌اند.

وی افزود: در زمان طاغوت تنها وابستگان به رژیم در رفاه و آسایش بودند و باقی مردم در فقر و بی‌سوادی بسر می‌بردند.

آمریکا از ملت ایران سیلی سختی خورد

خطیب نماز جمعه رودبارقصران، انقلاب اسلامی را انفجار نور دانست و گفت: ایام ا… فجر یادآور حماسه‌ها و پیروزی‌ها است. دشمنان داخلی و خارجی انقلاب بسیار تلاش کردند که هواپیمای امام (ره) در خاک ایران ننشیند، لیکن ما در انقلاب ۵۷ آمریکایی‌ها را ذلیل کردیم و طبق دستور تاریخی امام خمینی (ره) آن‌ها را بیرون کردیم.

وی عنوان کرد: آمریکا از ملت ایران سیلی سختی خورد، به همین خاطر به سبب مقابله دست به هر کاری خواهد زد و در این کار بسیار امیدوار است.

حجت‌الاسلام حسنی با اشاره به اغتشاشات اخیر اذعان داشت: بخشی از آن‌ها مردم بودند که تقاضاهایی مشروع و به‌حق داشتند. اما آن‌هایی که آتش‌افروزی کردند و مردم را می‌کشتند،کشته سازی می‌کردند و به بیت‌المال آسیب می‌رساندند و پرچم سه رنگ ایران که نمادی از غیرت و ناموس ملت ایران است را به آتش کشیدند دشمنان نظام و ملت بودند.

امام‌جمعه رودبار قصران بابیان اینکه قدرت نظامی ایران در سال جاری مثال‌زدنی و چشمگیر بود، علت نابودی داعش را قدرت تسلیحاتی ایران دانست و گفت: به گفته کارشناسان، نابودی داعش بیش از ۳۰ سال زمان نیاز داشت اما ایران در این زمینه بسیار خوش درخشید و پیروزی‌های متعددی در برابر داعش به دست آورد.

خواسته دشمن ناامیدی ملت است

خطیب نماز جمعه رودبارقصران گفت: خواسته دشمن ناامیدی ملت است، کما اینکه تابه‌حال این ملت ایران بوده که دشمن را ناامید کرده است و در مقابل هجمه‌های آن‌ها به‌خوبی مقاومت کرده است.

وی افزود: همه‌ی کشورهای دنیا دارای نقایص و مشکلاتی هستند، دشمن قصد دارد نقایص را پررنگ‌تر نشان دهد تا خدمات انقلاب به چشم نیاید.

امام‌جمعه رودبارقصران در پایان خاطرنشان کرد: در چند دهه گذشته پیشرفت جمهوری اسلامی ایران در راه‌سازی، خطوط ریلی و سدسازی و… مثال‌زدنی و خیره‌کننده بوده است. البته این انتقاد به مسئولان وارد می‌باشد که این خدمات را برای نسل جوان بازگو نمی‌کنند، ایران در ۳۰ علم مطرح دنیا پیشرفت‌های عظیمی داشته است و جزو ۱۰ کشور نخست جهان می‌باشد.

 

اخبار مرتبط