رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
 • السبت ۸ ربيع أول ۱۴۴۰
 • 2018 Saturday 17 November
  تهران لطیف
  ٨(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۶.١٨(in)
  محدوده دید ٣.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۶.١٨(in)
اوقات شرعی

راهپیمایی ۲۲ بهمن شهر لواسان هم‌زمان با سایر نقاط کشور، با حضور پرشور مردم ولایتمدار، انقلابی و متدین این دیار ، برگزار شد. به گزارش نشریه لواسان، مردم لواسان در روز ۲۲ بهمن‌ماه سال جاری یکبار دیگر با خلق حماسه‌ای مردمی نشان دادند که در برابر توطئه‌های دشمنان حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. طنین الله‌اکبر، […]

راهپیمایی ۲۲ بهمن شهر لواسان هم‌زمان با سایر نقاط کشور، با حضور پرشور مردم ولایتمدار، انقلابی و متدین این دیار ، برگزار شد.

به گزارش نشریه لواسان، مردم لواسان در روز ۲۲ بهمن‌ماه سال جاری یکبار دیگر با خلق حماسه‌ای مردمی نشان دادند که در برابر توطئه‌های دشمنان حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

طنین الله‌اکبر، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل مردم لواسان یکبار دیگر بر تارک آسمان ایران اسلامی طنین‌انداز شد تا دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی انقلاب اسلامی بدانند این مردم پشتیبانی از ولایت را در صدر رسالت‌های خود می‌پندارند و در آوردگاه‌های حماسه، همواره خوش می‌درخشند.

بنابراین گزارش، راهپیمایی با حضور چهره‌های شاخص شهری و شهرستان در حالی برگزار شد که علی‌رغم توطئه‌های دشمنان، حضور مردم بسیار پرشورتر از سال‌های قبل بود.

اخبار مرتبط