رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
 • الثلاثاء ۱۳ جماد ثاني ۱۴۴۰
 • 2019 Tuesday 19 February
  تهران لطیف
  ٩(°C)
  وزش باد ٩(mph)
  فشار ٢۵.٧٧(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 4-Moderate
  رطوبت ٢۵.٧٧(in)
اوقات شرعی

 • شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۵
 • کد خبر : 2010
 • مشاهده : 334 بازدید
 • پیشخوان
 • چاپ خبر : پایتخت‌نشینان قربانی مدیریت جزیره‌ای آلودگی هوا

عضو مجمع نمایندگان استان تهران مهم‌ترین اقدام کاهش آلودگی هوای تهران را مدیریت واحد دانست. به گزارش نشریه لواسان، چهارشنبه ۱۸ بهمن علیرضا رحیمی، با انتقاد از اینکه آلودگی هوای تهران نه‌تنها سلامت شهروندان تهرانی را در معرض خطر قرار داده بلکه فعالیت‌های جاری و روزمره مردم را نیز مختل و تحت‌الشعاع قرار داده است، […]

عضو مجمع نمایندگان استان تهران مهم‌ترین اقدام کاهش آلودگی هوای تهران را مدیریت واحد دانست.

به گزارش نشریه لواسان، چهارشنبه ۱۸ بهمن علیرضا رحیمی، با انتقاد از اینکه آلودگی هوای تهران نه‌تنها سلامت شهروندان تهرانی را در معرض خطر قرار داده بلکه فعالیت‌های جاری و روزمره مردم را نیز مختل و تحت‌الشعاع قرار داده است، گفت: تعطیلی مدارس ابتدایی و راهنمایی، عدم خروج سالمندان از منزل و تأخیر در شروع به کار ادارات دولتی و بانک‌ها اختلالی جدی درروند زندگی روزمره شهروندان تهرانی ایجاد کرده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر لزوم تلاش جمعی برای بهبود وضعیت هوای پایتخت، افزود: شهرداری، اداره محیط‌زیست و پلیس راهور برای انجام تکالیف قانونی خود در جهت مدیریت آلودگی هوای پایتخت تلاش می‌کنند اما متأسفانه این تلاش‌ها هماهنگ نبوده و بیشتر جزیره‌ای است.

وی بهبود وضعیت هوای پایتخت را نیازمند انسجام و همبستگی میان دستگاه‌های مسئول دانست و گفت: محوریت مدیریت واحد باید تعریف شود و همان‌طور که پنجره واحد خدماتی را مدنظر داریم پنجره واحد مدیریتی را نیز مدنظر قرار دارد تا یک داشبورد مدیریتی بتواند در مواقع عادی و بحران به‌صورت مستمر موضوع آب‌وهوا را مورد کنترل قرار داده و مدیریت کند.

رحیمی، مهم‌ترین راهکار و اقدام کاهش آلودگی هوای تهران را مدیریت واحد شهری دانست و ادامه داد: به‌طورقطع جلسات دستگاه‌های تصمیم‌گیری برای آلودگی هوا جهت  تقویت و به سرانجام رسیدن نیازمند مدیریت واحد و منسجم است.

اخبار مرتبط