رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
 • السبت ۱۴ شعبان ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 20 April
  تهران تا قسمتی ابری
  ١۵(°C)
  وزش باد ١۴(mph)
  فشار ٢۵.٨۵(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۵.٨۵(in)
اوقات شرعی

 • دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۵
 • کد خبر : 1983
 • مشاهده : 408 بازدید
 • پیشخوان
 • چاپ خبر : آمادگی شمیران در مقابل بلایای طبیعی محک خورد

به مناسبت ۵ دی‌ماه روز ملی ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی مانور آمادگی چندجانبه مدیریت بحران منطقه (وقوع زلزله-طوفان-سیلاب)توسط سازمان مدیریت بحران منطقه شمیرانات برگزار شد. به گزارش نشریه لواسان، در این مانور که هدف از برگزاری آن هماهنگی بین سازمان‌های ذی‌ربط عملیاتی سیستم مدیریت بحران منطقه بود، نمایندگانی از سازمان‌های جمعیت هلال‌احمر،اورژانس،مدیریت […]

به مناسبت ۵ دی‌ماه روز ملی ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی مانور آمادگی چندجانبه مدیریت بحران منطقه (وقوع زلزله-طوفان-سیلاب)توسط سازمان مدیریت بحران منطقه شمیرانات برگزار شد.

به گزارش نشریه لواسان، در این مانور که هدف از برگزاری آن هماهنگی بین سازمان‌های ذی‌ربط عملیاتی سیستم مدیریت بحران منطقه بود، نمایندگانی از سازمان‌های جمعیت هلال‌احمر،اورژانس،مدیریت بحران منطقه ،آب منطقه،شبکه بهداشت و درمان شمیرانات،آتش‌نشانی،مخابرات،سازمان برق و گاز منطقه‌ای ،نیروی انتظامی ،پلیس راهور،شورا یاری‌های محلات مرتبط  و ….. در آن حضور داشتند.

مانور فوق مذکور روز چهارشنبه ۶ دی‌ماه با سناریوی فرضی فعال شدن گسل نیاوران و وقوع زلزله‌ای با بزرگی ۶ در مقیاس ریشتر روی می‌دهد در این سناریو  با توجه به وقوع حادثه در فصل زمستان،طوفان و بارندگی شدید به وقوع پیوسته و در اثر آن با توجه به شیب زیاد محدوده سیل در سطح خیابان‌های اطراف جاری و خسارات جدی و مصدومیت تعداد زیادی از شهروندان را در پی داشت. با توجه به سناریو هریک از سازمان‌های تخصصی به انجام شرح وظایف خود پرداختند. شبکه بهداشت و درمان شمیرانات نیز با برپایی درمانگاه اضطراری مصدومین احتمالی را بستری و اقدامات لازم را برایشان انجام  داد.

بنابراین گزارش، جلسه پایانی این مانور با حضور نمایندگانی از استانداری تهران و خانمحمدی  فرماندار شهرستان شمیران برگزار شد.http://تصویر شاخص

اخبار مرتبط