رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
 • السبت ۱۴ شعبان ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 20 April
  تهران تا قسمتی ابری
  ١٣(°C)
  وزش باد ١۴(mph)
  فشار ٢۵.٨۵(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۵.٨۵(in)
اوقات شرعی

به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش یک دوره مسابقات فوتبال در رده سنی پیشکسوتان با شرکت پنج تیم در یک گروه در محل برگزاری مسابقات ورزشگاه شهدای لواسان با همکاری هیئت فوتبال لواسانات برگزار شد. به گزارش نشریه لواسان، دیدار پایانی و فینال مسابقات میان تیم‌های کشاورز (نجارکلا) و شهدای نیکنامده روز جمعه ۸ دی‌ماه […]

به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش یک دوره مسابقات فوتبال در رده سنی پیشکسوتان با شرکت پنج تیم در یک گروه در محل برگزاری مسابقات ورزشگاه شهدای لواسان با همکاری هیئت فوتبال لواسانات برگزار شد.

به گزارش نشریه لواسان، دیدار پایانی و فینال مسابقات میان تیم‌های کشاورز (نجارکلا) و شهدای نیکنامده روز جمعه ۸ دی‌ماه برگزار شد که از شور و هیجان خاصی برخوردار بود.

درنهایت تیم فوتبال شهدای نیکنامده مغلوب بازی زیبا و منطقی کشاورز شد و تیم فوتبال کشاورز نجارکلا قهرمانی مسابقات را از آن خود ساخت. تیم‌های شهدای نیکنامده و متحد شورکاب نیز به ترتیب در رده دوم و سوم مسابقات قرار گرفتند.

فرهاد فتاحی رئیس هیئت فوتبال شهر لواسان نیز در بیانیه‌ای به نشریه لواسان از شورای اسلامی شهر و شهرداری لواسان، نیروی انتظامی شهر لواسان، رئیس اداره ورزش و جوانان لواسان، آتش‌نشانی، هیئت‌داوران و مربیان و سرپرست تیم‌ها و کسانی که در برگزاری مسابقات مذکور نهایت تلاش خود را کردند تشکر و قدردانی نمود.

بنابراین گزارش، مراسم اهدای جوایز در روز پایانی مسابقات با حضور جمعی از مسئولان برگزار شد.

اخبار مرتبط