رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۸ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 23 May
  تهران Mostly Cloudy
  ٢۶(°C)
  وزش باد ١٢(mph)
  فشار ٢۵.٩٢(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٩٢(in)
اوقات شرعی

مراسم تودیع و معارفه فرماندار شمیران در اردوگاه باهنر با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستان برگزار شد. به گزارش نشریه لواسان، روز چهارشنبه ۲۷ دی‌ماه محمدحسین مقیمی استاندار تهران طی سخنانی از زحمات فرماندار اسبق شمیران تشکر کرد و گفت: وجود انسان‌هایی همچون خانمحمدی فرماندار شمیران برای هر منطقه‌ای منشأ برکت می‌باشد. شهریور […]

مراسم تودیع و معارفه فرماندار شمیران در اردوگاه باهنر با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستان برگزار شد.

به گزارش نشریه لواسان، روز چهارشنبه ۲۷ دی‌ماه محمدحسین مقیمی استاندار تهران طی سخنانی از زحمات فرماندار اسبق شمیران تشکر کرد و گفت: وجود انسان‌هایی همچون خانمحمدی فرماندار شمیران برای هر منطقه‌ای منشأ برکت می‌باشد. شهریور فرماندار جدید شهرستان شمیران نیز فردی متدین و فرهیخته است که انتظار می‌رود برای شهرستان خدماتی ارزنده ارائه دهد.

وی گفت: افرادی که قصد خدمت‌رسانی به مردم رادارند باید در چهارچوب سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی با سرلوحه قرار دادن ائمه اطهار فعالیت کنند. امروز پس از ۴سال خدمات صادقانه فرماندار اسبق امید می‌رود مدیر جدید نیز با همین روحیه و با اتکای به خداوند متعال فعالیت کند.

سیاوش شهریور فرماندار جدید شهرستان شمیران نیز با اشاره به نکات مهم سخنان استاندار تهران، گفت: سعی خود را بر این خواهم گذاشت که به‌عنوان یک فرد اقدام گر شناخته شوم و پاسخ اعتماد استاندار محترم را با فعالیت‌های صادقانه خود بدهم.

شهریور افزود: سرلوحه کاری بنده استراتژی پیامبر عظیم‌الشأن اسلام (ص) خواهد بود و سعی را بر خدمت صادقانه همراه با مهر برای مردم خواهم گذاشت.

فرماندار شمیران اذعان داشت: در آغاز این خدمت بزرگ جز خدمت به خلق چیزی فرا روی خود نخواهم داشت.

سپس عزت اله خانمحمدی فرماندار اسبق شهرستان شمیران با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان شمیران در سطح استان گفت: در شمیران همواره انسان‌های بزرگ‌منشی زیسته‌اند که نشان از فرهیختگی مردمان این منطقه است. شمیرانات بیش از ششصد هزار جمعیت ثابت، یک‌میلیون نفر جمعیت شناور و یک‌میلیون و صدوهشتادوهشت هزار کیلومترمربع وسعت دارد.

وی در ادامه با اشاره به رعایت اصل بی‌طرفی افزود: در مدت ۴ سال خدمت خود سرباز سیاست‌های نظام و مجری دولت تدبیر و امید بوده ام.

فرماندار اسبق شمیران با اشاره به خط قرمزهای خود خاطرنشان کرد: ولایت، وحدت و همگرایی و حفاظت از حقوق بیت‌المال از مهم‌ترین نکات مورد اهتمام بنده است. ۴۶۰ هکتار اراضی عرصه ملی در مدت چهار سال خدمت در فرمانداری آزاد شد که حدود ۹هزار میلیارد تومان ارزش ریالی آن بود.

خانمحمدی در پایان بابیان اینکه قصد ارائه عملکرد دوران کاری را ندارم افزود: رویکرد بنده ایجاد آرامش و همبستگی میان نهادها و ادارات بود، یک هارمونی منظم تشکیل شد که حتی یک مورد ناهماهنگی در این دوران به وجود نیامد.

اخبار مرتبط