رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۸ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 23 May
  تهران Mostly Cloudy
  ٢۶(°C)
  وزش باد ١٢(mph)
  فشار ٢۵.٩٢(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٩٢(in)
اوقات شرعی

 • پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
 • کد خبر : 1891
 • مشاهده : 285 بازدید
 • سه تیتر 1
 • چاپ خبر : فتنه زمینه گستاخی آمریکا و اقدام علیه ملت ایران را به وجود آورد

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید سعید لواسانی امام‌جمعه لواسانات در خطبه‌های سیاسی عبادی نماز جمعه با اشاره به فتنه جدید دشمنان نظام و انقلاب اسلامی گفت: فتنه از شهر مشهد مقدس شروع گردید و بهشهرهای دیگر سرایت کرد، طبق آمار وزیر کشور ۴۲هزار نفر در این آشوبگری‌ها و فتنه پراکنی ها شرکت داشتند. وی ضمن اشاره به خسارات […]

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید سعید لواسانی امام‌جمعه لواسانات در خطبه‌های سیاسی عبادی نماز جمعه با اشاره به فتنه جدید دشمنان نظام و انقلاب اسلامی گفت: فتنه از شهر مشهد مقدس شروع گردید و بهشهرهای دیگر سرایت کرد، طبق آمار وزیر کشور ۴۲هزار نفر در این آشوبگری‌ها و فتنه پراکنی ها شرکت داشتند.

وی ضمن اشاره به خسارات به وجود آمده ناشی از اغتشاشات گفت: متأسفانه خباثت اغتشاشگران و کارهای نامعقول آن‌ها خسارات جانی به بار آورد و عده‌ای مظلومانه به دست اغتشاشگران کشته شدند که ملت ایران را اندوهگین کرد.

حجت‌الاسلام لواسانی به عوامل زمینه‌ساز فتنه اشاره داشت و عنوان کرد: معضلات اقتصادی و معیشت مردم عامل آن بود و آنچه اتفاق افتاد موج‌سواری دشمنان ایران بر این اتفاقات بود.

۸۰ میلیون ایرانی متدین در برابر موج اغتشاشگر

وی بخش دیگر آشوب‌های به وجود آمده را منتصب به عده‌ای دانست و افزود: عده‌ای در چند وقت اخیر با افترا و دروغ‌پراکنی دیوار بی‌اعتمادی مردم را به وجود آوردند آنان که زمینه به وجود آمدن التهابات را فراهم آوردند و در نفسانیت خود خوابیدند، اسیر دستان دشمن شدند.

امام‌جمعه لواسانات در ادامه سخنان خود از حمایت رئیس‌جمهور آمریکا از اغتشاشگران گفت و افزود: آمریکا از پیش، آمادگی چنین موقعیتی را داشت و تمام تلاش خود را بر حمایت از این عده‌ی قلیل در میان ۸۰ میلیون ایرانی متدین گذاشت که به لطف الهی موفق نشد کاری از پیش ببرد.

خطیب نماز جمعه لواسان اظهار داشت: این اتفاقات زمینه گستاخی آمریکا و اقدام علیه ملت ایران را به وجود آورد، نتایج آن‌هم تحریم‌های جدید بود.

“مبارزه با فساد شرط تحقق دولت اسلامی و اقتصاد مقاومتی شکوفا”

حجت‌الاسلام لواسانی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به ضعف‌های تربیتی آموزشی کشور گفت: بر طبق آمار اعلامی از سوی فرمانده نیروی انتظامی تهران، میانگین سنی دستگیرشدگان ۲۵ سال است،این ضعف تربیتی است و آن را می‌توان به اهتمام نورزیدن آموزش‌وپرورش برای آموزش صحیح جوانان دانست.

امام‌جمعه لواسانات عامل وقوع چنین مشکلاتی را فساد و فاصله طبقاتی میان مردم دانست و افزود: باید همچنان مراقب بود زیرا فتنه‌ها ادامه دارد. سرلوحه همه فعالیت‌ها باید فعالیت‌های فرهنگی و تربیتی باشد، در این جهت غفلت‌های فراوانی صورت گرفته و حال موقع بیدار شدن است.

وی بیان نمود: مردم باید از امام (ره) و امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) پیروی کنند و به سخنان آن بزرگواران گوش فرا دهند، تا بصیرت ما افزون شود. اگر خواهان تحقق دولت اسلامی و اقتصاد مقاومتی هستیم باید با فساد مبارزه کنیم.

خطیب نماز جمعه لواسانات در پایان سخنان خود ضمن اشاره به لزوم تقوای الهی برای تمامی مسلمین خاطرنشان کرد: هر فرد در هر جا و مکانی که قرار دارد، برای خوشنودی معبود خود باید تقواپیشه کند و اعمال صالح را انجام دهد. نظام جمهوری اسلامی نیازمند مسئولان و کارگزاران و مردم باتقوا است پس باید در این راه تلاش و کوشش نمود.

اخبار مرتبط