رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۸ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 23 May
  تهران Mostly Cloudy
  ٢٧(°C)
  وزش باد ٩(mph)
  فشار ٢۵.٩٢(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٩٢(in)
اوقات شرعی

مراسم بزرگداشت ۹ دی با حضور مردم، جمعی از مسئولان در مسجد فاطمیه نجارکلای لواسان برگزار گردید. به گزارش نشریه لواسان، سید رضا صدرالحسینی در سخنانی نهم دی‌ماه را روز بصیرت ملت شریف ایران دانست و گفت: تاکنون بیش از پنج هزار صفحه در قالب دایره‌المعارفی ۱۰ جلدی در خصوص مسائل نهم دی‌ماه و فتنه […]

مراسم بزرگداشت ۹ دی با حضور مردم، جمعی از مسئولان در مسجد فاطمیه نجارکلای لواسان برگزار گردید.

به گزارش نشریه لواسان، سید رضا صدرالحسینی در سخنانی نهم دی‌ماه را روز بصیرت ملت شریف ایران دانست و گفت: تاکنون بیش از پنج هزار صفحه در قالب دایره‌المعارفی ۱۰ جلدی در خصوص مسائل نهم دی‌ماه و فتنه گران نوشته‌شده است.

صدرالحسینی در ادامه سخنان خود به عوامل فتنه اشاره داشت و گفت: ۲۵ کارگاه برای خبرنگاران و مدیران رسانه در سطوح مختلف در ایران و اروپا برگزار شد. آن‌ها فعالیت فراوانی را در عرصه فرهنگ و رسانه انجام دادند که در دنیا بی‌سابقه بود.

وی افزود: به این افراد در گروه‌های ۲۰ تا ۳۰ نفره آموزش‌های لازم را می‌دادند و سپس به ایران می‌فرستادند تا فضای کشور را به‌نوعی دیگر نمایش دهند و آشوب گری کنند.

وی گفت: توزیع نقشه تهران و علامت گزاری منازل مسئولان و ایجاد آشوب اغتشاش ازجمله کارهای اراذل اوباش آموزش‌دیده توسط عوامل خارجی بود که خسارت‌های مالی زیادی بر اموال عمومی وارد ساختند.

صدرالحسینی در پایان سخنان خود اظهار داشت: رسانه‌های خارجی شرایطی را می‌خواستند به وجود آورند که مردم در انتخابات شرکت نکنند و البته ملت ایران با حضور حداکثری خود به  دهان‌کجی آن‌ها پاسخ دادند.

بنابراین گزارش، این مراسم با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید سعید لواسانی امام‌جمعه لواسانات، سرگرد حسن کریمی فرمانده مقاومت بسیج ناحیه الغدیر، مازیار صابر شهرکی رئیس اداره آموزش‌وپرورش لواسانات و جمعی از ائمه جماعت در محله نجارکلا برگزار گردید.

اخبار مرتبط