رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
 • السبت ۱۴ شعبان ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 20 April
  تهران تا قسمتی ابری
  ١۵(°C)
  وزش باد ١۴(mph)
  فشار ٢۵.٨۵(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۵.٨۵(in)
اوقات شرعی

شهردار منطقه یک تهران گفت: ارائه آموزش‌های تخصصی از مهم‌ترین برنامه‌ریزی‌ها برای توانمندسازی و ارتقاء کارآمدی نیروهای انسانی شهرداری است. به گزارش نشریه لواسان، روز پنجشنبه ۱۴ دی‌ماه، حبیب ا… تاجیک اسماعیلی در جلسه شورای تحول اداری که با حضور ابراهیم شیخ معاون منابع انسانی شهرداری تهران، معاونان ، مدیران و شهرداران نواحی در این […]

شهردار منطقه یک تهران گفت: ارائه آموزش‌های تخصصی از مهم‌ترین برنامه‌ریزی‌ها برای توانمندسازی و ارتقاء کارآمدی نیروهای انسانی شهرداری است.

به گزارش نشریه لواسان، روز پنجشنبه ۱۴ دی‌ماه، حبیب ا… تاجیک اسماعیلی در جلسه شورای تحول اداری که با حضور ابراهیم شیخ معاون منابع انسانی شهرداری تهران، معاونان ، مدیران و شهرداران نواحی در این منطقه برگزار شد بابیان خبر فوق اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین موارد توانمندسازی و توسعه منابع انسانی، آموزش نیروها و انطباق آن‌ها بادانش روز است، که به‌عنوان اولویت کاری در حوزه منابع انسانی منطقه یک سعی در آموزش و قرارگیری نیروها در حوزه‌های مربوطه بر اساس تخصص آن‌ها داریم.

وی گفت : در حال حاضر نیروهای زیادی جذب سیستم شده است بدون این‌که مأموریتی برای آن‌ها تعریف شود و وجود انبوه نیروهای انسانی در برخی حوزه‌ها جلوی تلاش سایر نیروها را می‌گیرد و آن‌ها را وا‌زده می‌کند.

شهردار منطقه یک تهران افزود: نیروها باید در پست‌ها و مأموریت‌هایشان آموزش لازم را ببینند و نیروها به ادارات غیر مرتبط نباید منتقل شوند، با استقرار آن‌ها در بخش‌های مرتبط می‌توانیم کارایی سیستم را بالا ببریم.

شایان‌ذکر است در این جلسه طی حکمی از طرف ابراهیم شیخ معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران، تاجیک اسماعیلی شهردار منطقه یک به‌عنوان رییس شورای تحول و ارتقای سرمایه‌های انسانی این منطقه منصوب شد.

بنابراین گزارش در این حکم معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران ابراز امیدواری کرد شهردار منطقه یک در راستای اجرای سیاست‌های توسعه منابع انسانی منطبق بر سند راهبردی تلاش کرده و رویکردهای نوین شهرداری تهران را برای رسیدن به تهران، شهر امید، مشارکت و شکوفایی  و اعتلای سرمایه‌های انسانی به‌پیش ببرد

اخبار مرتبط