رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
 • الأربعاء ۳ ربيع ثاني ۱۴۴۰
 • 2018 Wednesday 12 December
  تهران لطیف
  ۶(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۶.٠٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۶.٠٨(in)
اوقات شرعی

دومین نشست شورای فرهنگ عمومی رودبار قصران در شهر فشم به ریاست حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مجتبی حسنی امام‌جمعه رودبار قصران با چهار مصوبه در رابطه با حماسه ۹دی و ساماندهی تبلیغات برگزار شد. به گزارش نشریه لواسان، روز سه‌شنبه ۵ دی‌ماه جلسه شورای فرهنگ عمومی رودبار قصران پس از مدت‌ها مجدداً به فعالیت پرداخت  و با […]

دومین نشست شورای فرهنگ عمومی رودبار قصران در شهر فشم به ریاست حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مجتبی حسنی امام‌جمعه رودبار قصران با چهار مصوبه در رابطه با حماسه ۹دی و ساماندهی تبلیغات برگزار شد.

به گزارش نشریه لواسان، روز سه‌شنبه ۵ دی‌ماه جلسه شورای فرهنگ عمومی رودبار قصران پس از مدت‌ها مجدداً به فعالیت پرداخت  و با تصویب۴ موضوع در رابطه با حماسه ۹دی و ساماندهی تبلیغات شهری دومین نشست خود را برگزار کرد.

سید حسن صفوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات به تشریح و تبیین آیین‌نامه شورا پرداخت و سپس حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسنی دستور جلسه را برای حضار قرائت کرد و هریک از اعضاء نظرات و پیشنهادات خود را در این رابطه ارائه نمودند.

در این جلسه مجید صبایی بخشدار و نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی در مورد نحوه پیشگیری و تقلیل خسارات زلزله احتمالی و برگزاری دوره‌های مربوطه نکاتی را متذکر شد.

بنابراین گزارش، برگزاری مراسم حماسه۹دی در سطح شهر فشم، همچنین برگزاری دوره‌های آموزشی درس اخلاق در ادارات و نهادها و یکسان‌سازی تبلیغات شهری و هزینه‌های فرهنگی از دیگر موضوعاتی بود که به تصویب شورای فرهنگ عمومی رودبار قصران رسید.

اخبار مرتبط