رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۸ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 23 May
  تهران Mostly Cloudy
  ٢۶(°C)
  وزش باد ١٢(mph)
  فشار ٢۵.٩٢(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٩٢(in)
اوقات شرعی

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیران در دیدار با مسئولان  و اهالی  روستاهای هنزک و سینک به تبیین جشنواره  روستاها و عشایر دوستدار کتاب در این شهرستان پرداخت. به گزارش نشریه لواسان، روز پنجشنبه ۷ دی‌ماه در پی دیدارهای سید حسن صفوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیران با اهالی روستاهای این شهرستان […]

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیران در دیدار با مسئولان  و اهالی  روستاهای هنزک و سینک به تبیین جشنواره  روستاها و عشایر دوستدار کتاب در این شهرستان پرداخت.

به گزارش نشریه لواسان، روز پنجشنبه ۷ دی‌ماه در پی دیدارهای سید حسن صفوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیران با اهالی روستاهای این شهرستان ، به روستاهای هنزک و سینک رفت و با اهالی و مسئولین این روستاها دیدار و گفتگو کرد.

وی ضمن گفت‌وگو با دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستا از مضامین و محاسن برگزاری جشنواره مذکور سخن گفت  و اذعان داشت : این طرح در راستای گسترش عدالت فرهنگی  و پشتیبانی از طرح‌های ابتکاری در حوزه کتاب و کتاب‌خوانی و به‌صورت سراسری در کشور  برگزار می‌شود و مجموعه فعالیت‌های فرهنگی ترویجی مرتبط با کتاب‌خوانی می‌تواند نامزد شرکت در جشنواره باشد.

صفوی افزود : مراسم یادواره شهدا در ایام اله دهه فجر ، برگزاری کلاس‌های آموزش سبک زندگی، رونمایی کتاب و نیز آماده‌سازی کلاس‌های آموزشی هنری از دستاوردهای این دیدار بود.

اخبار مرتبط