رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷
 • الأربعاء ۱۶ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 23 January
  تهران Haze
  ٨(°C)
  وزش باد ٧(mph)
  فشار ٢۶.٠٨(in)
  محدوده دید ١.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 3-Moderate
  رطوبت ٢۶.٠٨(in)
اوقات شرعی

نرگس زحمتی رئیس هیئت شطرنج شمیرانات روز یکشنبه ۱۰ دی‌ماه از  برگزاری مسابقات شطرنج انتخابی پسران شهرستان شمیرانات در مقاطع سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان خبر داد. به گزارش نشریه لواسان، این مسابقات با همکاری اداره ورزش و جوانان شمیران و اداره آموزش‌وپرورش منطقه ۱ تهران در مجموعه‌ی ایران‌زمین ولنجک به انجام رسید.  در این […]

نرگس زحمتی رئیس هیئت شطرنج شمیرانات روز یکشنبه ۱۰ دی‌ماه از  برگزاری مسابقات شطرنج انتخابی پسران شهرستان شمیرانات در مقاطع سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان خبر داد.

به گزارش نشریه لواسان، این مسابقات با همکاری اداره ورزش و جوانان شمیران و اداره آموزش‌وپرورش منطقه ۱ تهران در مجموعه‌ی ایران‌زمین ولنجک به انجام رسید. 

در این مسابقات، ۱۵۵ شطرنج‌باز در ۷ دور به روش سوئیسی به رقابت پرداختند. در رده‌ی سنی جوانان حسین گنجعلی، کیارش صابری و آیدین حسینی نسب در جایگاه‌های اول تا سوم قرار گرفتند. در رده‌ی سنی نوجوانان محمدرضا شاهسوند حسنی، محمدمهدی آرامی و مهرداد صالحی پور مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند. در رده‌ی سنی نونهالان نیز بردیا دانشور، آراد اکبر زاده و آرمین احدیان عنوان‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

اخبار مرتبط