رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
 • الأربعاء ۳ ربيع ثاني ۱۴۴۰
 • 2018 Wednesday 12 December
  تهران لطیف
  ۶(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۶.٠٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۶.٠٨(in)
اوقات شرعی

یکصدو دوازدهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شمیرانات با حضور مسئولان شهرستان، در شهرک شهید محلاتی برگزار شد. به گزارش نشریه لواسان، روز سه‌شنبه ۲۸ آذرماه جلسه شورای فرهنگی شهرستان شمیرانات با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین لواسانی امام‌جمعه لواسانات، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسنی امام‌جمعه رودبار قصران، یوسفی جمارانی معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری شمیران و جمعی دیگری از مسئولان برگزار […]

یکصدو دوازدهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شمیرانات با حضور مسئولان شهرستان، در شهرک شهید محلاتی برگزار شد.

به گزارش نشریه لواسان، روز سه‌شنبه ۲۸ آذرماه جلسه شورای فرهنگی شهرستان شمیرانات با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین لواسانی امام‌جمعه لواسانات، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسنی امام‌جمعه رودبار قصران، یوسفی جمارانی معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری شمیران و جمعی دیگری از مسئولان برگزار شد.

در این جلسه، موضوع قرآن و عطرت موردبحث و بررسی حاضرین  قرار گرفت.

حجت‌الاسلام‌ لواسانی در سخنانی گفت: با افزایش شورا و نهادها کار کنترل سخت خواهد شد، اما اهمیت موضوع بر هیچ‌کس پوشیده نیست و قطعاً بررسی خواهد گردید.

یوسفی جمارانی در سخنانی افزود: این موضوع دغدغه مقام معظم رهبری است و در فرهنگ قدیم ایران نیز مردم ابتدا سواد قرآنی می‌آموختند و آن را نوعی وظیفه شخصی می‌دانستند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: پس از چهل سال از گذشت انقلاب اسلامی بیشتر به دنبال نهادسازی بوده‌ایم تا آموزش، نهادها و شوراهایی که تا به امروز در سطح استان یا کشور تشکیل‌شده‌اند نمره‌ی قبولی را نگرفته‌اند.

در ادامه حجت‌الاسلام حسنی امام‌جمعه رودبار قصران نیز با ایراد سخنانی از عملیاتی نشدن بسیاری از طرح‌های مذهبی به دلیل نبود بودجه خبر داد و گفت: اجرای طرح در راستای موضوع قرآن و عترت نیاز به بودجه کافی جهت تبیین مسابقات و یا جوایز برای جوانان دارد، و اینگونه شور و اشتیاق فراگیری قرآن نیز بیشتر خواهد شد.

اخبار مرتبط