رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
 • الأربعاء ۳ ربيع ثاني ۱۴۴۰
 • 2018 Wednesday 12 December
  تهران لطیف
  ۶(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۶.٠٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۶.٠٨(in)
اوقات شرعی

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مجتبی حسنی امام‌جمعه رودبار قصران، در خطبه‌های نماز جمعه گفت: وحدت واقعی ثمرات ارزشمند و اعجاب‌آوری دارد. وحدت یعنی پیروزی ارزشمند جبه‌ی مقاومت که نمادی از وحدت ملل اسلامی بود، آن‌ها به‌خوبی در مقابل تکفیری‌های داعش ایستادگی کردند. حجت‌الاسلام حسنی بیان کرد: مسلمانان شیعه و سنی شانه‌به‌شانه یکدیگر جنگیدند و به سیطره داعش […]

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مجتبی حسنی امام‌جمعه رودبار قصران، در خطبه‌های نماز جمعه گفت: وحدت واقعی ثمرات ارزشمند و اعجاب‌آوری دارد. وحدت یعنی پیروزی ارزشمند جبه‌ی مقاومت که نمادی از وحدت ملل اسلامی بود، آن‌ها به‌خوبی در مقابل تکفیری‌های داعش ایستادگی کردند.

حجت‌الاسلام حسنی بیان کرد: مسلمانان شیعه و سنی شانه‌به‌شانه یکدیگر جنگیدند و به سیطره داعش بر مناطق اشغالی پایان بخشیدند.

وی بابیان اینکه این وحدت مسلمین از ثمرات واقعی جهان اسلام است، آن را از معجزات انقلاب اسلامی دانست و گفت: کارشناسان نظامی می‌گفتند از بین بردن داعش بیش از ۳۰ سال زمان خواهد برد، درود خدا بر فرمانده‌ی دلیر میدان نبردهای سخت سردار سلیمانی که در سخت‌ترین شرایط از مبارزه با استکبار و داعش دست نکشید.

خطیب نماز جمعه رودبار قصران گفت: در کشورهای عربی نیز تشکیلاتی برای مقابله با داعش به پا شد، گرچه فریبی بیش نبود زیرا همین کشورها داعش را به وجود آوردند.

وی افزود: آمریکا و رژیم صهیونیستی در پشت پرده‌ی این جنایات قرار دارند. مسلمانان باید آگاه و دشمن‌شناس باشند.

حجت‌الاسلام حسنی اظهار داشت: گاهی در رودبار قصران  بعضی‌ها در ادارات سطح منطقه باکارهای اشتباه، حکومت ولایی را زیر سؤال می‌برند.

خطیب نماز جمعه رودبار قصران با اشاره به اشرافیت بر منطقه گفت: اگر از کسی خطایی سر بزند ضمن تذکر و گوش زد با وی برخورد خواهیم کرد، همه باید در راستای تقویت ولایت و انقلاب اسلامی بکوشند.

امام‌جمعه رودبار قصران سپس در ادامه سخنان خود به‌روز مجلس و ازخودگذشتگی‌های شهید مدرس اشاره کرد و گفت: شهید مدرس یک الگوی تمام‌عیار برای نمایندگان مجلس است، او انسانی بسیار سالم و پاک در سیاست بود و همیشه با شجاعت سخنان خود را بیان می‌کرد.

وی ضمن اشاره به وظایف نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در صدر فعالیت‌ها و اقدامات و قوانین باید نسبت به گرفتاری‌های مردم حساس باشد. برای رفع مشکلات مردم و نمایندگان باید اقدامات انقلابی انجام دهند. خوب نیست که نمایندگان مردم قاطی سیاست زدگی شوند.

مسئولین، مشکلات مردم را حل کنید

خطیب نماز جمعه رودبار قصران بیان داشت: مسئولان باید دغدغه حل مشکلات مردم را داشته باشند، در رودبار قصران وضع جاده‌ها بسیار اسفناک است و تابه‌حال خطرات بسیاری برای مردم به وجود آورده است.

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از مردم از تعرفه قبض‌های نجومی گاز اعتراض دارند، این مشکلات را چه کسانی باید رفع کنند؟ آن روز که می‌خواستند نماینده شوند چه وعده‌ها که ندادند، حال هیچ خبری از اجرای وظایف آن‌ها در قبال مردم نیست.

امام‌جمعه رودبار قصران افزود: مردم انقلاب و نظام را دوست دارند، برای انقلاب اسلامی شهید داده‌اند و در خدمت کردن به هم نوعان خود نیز کوتاه نمی‌آیند، نمونه این خدمت مردمی را در کرمانشاه شاهد بودیم.

حجت‌الاسلام حسنی با اشاره به خیل عظیم کمک‌های مردمی افزود: مردم مهربانی کردند و جلوه‌های انسان دوستانه خود را به نمایش گذاشتند، اما برخی از مسئولان تنها به دنبال بازی‌های سیاسی خود بودند.

اخبار مرتبط