رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۱ رجب ۱۴۴۰
 • 2019 Monday 18 March
  تهران لطیف
  ۴(°C)
  وزش باد ٩(mph)
  فشار ٢۵.٩٢(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٩٢(in)
اوقات شرعی

به مناسبت بعثت پیامبر اکرم، حضرت محمد (ص) مراسم ماه مجلس در خانه موزه شهید مطهری با حضور معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شمیرانات، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و مدیر انتشارات نظری برگزار شد. به گزارش نشریه لواسان، روز دوشنبه ۱۳ آذرماه مهدی یوسفی جمارانی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان شمیرانات در مراسم […]

به مناسبت بعثت پیامبر اکرم، حضرت محمد (ص) مراسم ماه مجلس در خانه موزه شهید مطهری با حضور معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شمیرانات، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و مدیر انتشارات نظری برگزار شد.

به گزارش نشریه لواسان، روز دوشنبه ۱۳ آذرماه مهدی یوسفی جمارانی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان شمیرانات در مراسم رونمایی کتاب گفت: بیش از هرزمانی دیگری امروزه نیاز جامعه ترویج فضایل اخلاقی پیامبر اکرم (ص) در میان جوانان می‌باشد.

وی در ادامه به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) اشاره کرد و در خصوص آن برای حاضرین توضیحاتی ارائه داد.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان شمیرانات، ریشه و سرمنشأ بسیاری از مشکلات را ضعف فرهنگی دانست و اظهار داشت: آسیب‌های اجتماعی اعتیاد و مواد مخدر  بیشتر به دلیل ضعف‌های فرهنگی بوده و برطرف کردن آن تنها به دست اهالی فرهنگی میسر می‌شود.

مینا جیگاره نویسنده کتاب و پژوهشگر دینی، در این مراسم گفت: امروزه جوانان متأسفانه دید خوبی نسبت به زبان عربی ندارند، اما به‌تازگی تحولی در آموزش زبان عربی به جوانان به وجود آمده که بیشتر بر معنی‌ها تأکید دارد و جوانان بسیار از این طرح استقبال کرده‌اند.

جیگاره در خصوص کتاب خود موسوم به المیزان توضیحاتی داد و از انتشارات نظری تقدیر و تشکر کرد.

بنابراین گزارش، رونمایی از کتاب و تقدیر از نویسنده کتاب، شعرخوانی به مناسبت بعثت پیامبر اسلام(ص) از دیگر بخش‌های این برنامه بود.

اخبار مرتبط