رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


 • دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
 • الإثنين ۵ جماد أول ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 22 January
  تهران Haze
  ١١(°C)
  وزش باد۵(mph)
  فشار٢۶.٠۵(in)
  محدوده دید٣.٠(mi)
  اشعه فرابنفش1-Low
  رطوبت٢۶.٠۵(in)
اوقات شرعی

فرماندار شمیرانات در شورای اداری این شهرستان از تعریف ۴ پروژه کلیدی و ۸ پروژه درجه‌دو اقتصاد مقاومتی در شمیرانات خبر داد. به گزارش نشریه لواسان، عزت ا… خان محمدی روز سه‌شنبه ۲۱ آذرماه در جلسه شورای اداری شهرستان شمیرانات ضمن تقدیر از شهرداری‌های لواسان، اوشان فشم و شمشک دربندسر، گفت: کمک به زلزله‌زدگان همچنان ادامه […]

فرماندار شمیرانات در شورای اداری این شهرستان از تعریف ۴ پروژه کلیدی و ۸ پروژه درجه‌دو اقتصاد مقاومتی در شمیرانات خبر داد.

به گزارش نشریه لواسان، عزت ا… خان محمدی روز سه‌شنبه ۲۱ آذرماه در جلسه شورای اداری شهرستان شمیرانات ضمن تقدیر از شهرداری‌های لواسان، اوشان فشم و شمشک دربندسر، گفت: کمک به زلزله‌زدگان همچنان ادامه دارد و هیئت، بازاریان و آحاد مردم شمیرانات در کمک‌رسانی به هم‌وطنان غرب کشور خوش درخشیدند.

وی به تمام دستگاه‌های اجرایی شمیرانات گفت و افزود: از دوستان انتظار داریم، که در گزارش‌گیری‌ها، استعلامات و مکاتبات اقدام به‌موقع داشته باشند.

فرماندار شمیرانات نسبت به برخی تناقض‌های آماری ادارات انتقاد کرد و اظهار داشت: رؤسا آمار و اطلاعات دقیق را به‌روز و به لحظه به فرمانداری اطلاع دهند، فرمانداری باید هرلحظه سیمای شهرستان را داشته باشد و بداند شهرستان هرلحظه در منابع طبیعی، آموزش‌وپرورش، باغ داری، کشاورزی و … در چه جایگاهی قرار دارد، برخی تناقض‌ها در ارائه گزارش‌ها پسندیده نیست.

خانمحمدی ادامه داد: عملکرد ۴ ساله دولت یازدهم را داشته باشید و بتوانیم هرلحظه بدانیم در کجای کار هستیم، ما در پی گزارش توأم با غلو نیستیم، از این اقدام نیز خوشمان نمی‌آید، شخصیت ما اجازه نمی‌دهد، باید گزارش واقعی و دقیقی از عملکرد دولت و دستگاه‌های اجرایی داشته باشیم که بتوانیم با ارائه آن‌ها به مردم سبب شادی آن‌ها را فراهم کنیم.

وی اضافه کرد: باید از طریق همین گزارش‌ها از مقامات بالادستی و استانی که به منطقه می‌آیند مطالبه کنیم.

فرمانداری شهرستان شمیرانات چالش‌های پیش رو و مشکلات مردم را مورداشاره قرارداد و افزود: باید ۴ پروژه کلیدی و ۸ پروژه درجه دوم برای شهرستان با رویکرد اقتصاد مقاومتی تعریف و به‌طورجدی پیگیری شود.

وی بر تشکیل ستاد مدیریت بحران در شمیرانات و بخش‌های این شهرستان تأکید کرد و افزود: باید شهرداران، بخشداران، راهداری، اورژانس، آتش‌نشانی و هلال‌احمر آمادگی لازم برای اقدامات سریع و به هنگام در مواقع زلزله داشته باشند و در صورت بروز حادثه باید به‌سرعت اقدام جدی شود.

فرماندار شمیرانات به فصل زمستان و بارش برف اشاره کرد و گفت: آمادگی‌های لازم برای مواقع بارش برف در گردنه‌ها و شهرها باید وجود داشته باشد.

خان محمدی بر جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز توسط شهرداری‌ها با هماهنگی و همکاری دستگاه قضایی و نیروی انتظامی تأکید کرد و گفت: نباید اجازه دهیم افرادی سودجو با اقداماتی غیرقانونی سبب ضربه زدن به منطقه و شهرها شوند.

اخبار مرتبط