رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
 • السبت ۱۴ شعبان ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 20 April
  تهران تا قسمتی ابری
  ١٣(°C)
  وزش باد ١۴(mph)
  فشار ٢۵.٨۵(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۵.٨۵(in)
اوقات شرعی

رئیس شورای اسلامی شهر شمشک دربندسر گفت:

فعالیت‌های شهردار جدید در جهت رضایت‌مندی مردم باشد

آیین معارفه شهردار جدید شهر شمشک دربندسر، با حضور جمعی از مردم و مسئولان در مجموعه ورزشی شمشک برگزار شد. به گزارش نشریه لواسان، روز چهارشنبه ۲۲شهریورماه جواد شمشکی رئیس شورای اسلامی شهر شمشک، در آیین معارفه شهردار جدید شمشک دربندسر گفت: عرصه خدمت در جمهوری اسلامی میدانگاه ارائه توانایی‌ها، استعداد و شایستگی برای خادمان […]

آیین معارفه شهردار جدید شهر شمشک دربندسر، با حضور جمعی از مردم و مسئولان در مجموعه ورزشی شمشک برگزار شد.

به گزارش نشریه لواسان، روز چهارشنبه ۲۲شهریورماه جواد شمشکی رئیس شورای اسلامی شهر شمشک، در آیین معارفه شهردار جدید شمشک دربندسر گفت: عرصه خدمت در جمهوری اسلامی میدانگاه ارائه توانایی‌ها، استعداد و شایستگی برای خادمان بی‌ادعا است.

شمشکی تغییر برخی از مسئولان را لازمه‌ی تکامل دانست و گفت: انتخابات نماد مردم‌سالاری جمهوری اسلامی ایران است و فرصتی صادقانه برای مشارکت مردم در امور کشور می‌باشد. در راستای پاسخ به رأی اعتماد مردم ولایت مدار شمشک دربندسر نسبت به انتخاب شهردار شایسته شهر اقدام شد و حسن بابایی به استانداری تهران معرفی گردید امید است فعالیت‌های ایشان در جهت رضایت‌مندی هرچه بیشتر مردم باشد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مجتبی حسنی امام‌جمعه رودبارقصران، در سخنانی گفت: تعامل و همکاری مسئولان در بخش رودبارقصران مشهود بوده و این امر در منطقه باعث برکات بسیار زیادی شده است.

حجت‌الاسلام حسنی، با اشاره به فرازهایی از سخنان مقام معظم رهبری گفت: ایشان فرموده‌اند ائمه جمعه تا آنجا که امکان دارد با همه مسئولان تعامل داشته باشند، مگر مسئله‌ای مخالف با اصول انقلاب اسلامی باشد.

عزت اله خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیران نیز با ایراد سخنانی از زحمات شهردار پیشین در راستای توسعه شهر و رفاه مردم منطقه تشکر کرد و افزود: شورای دوره چهارم و شهردار پیشین شمشک تلاش‌های خوبی در امر آبادانی شهر انجام دادند و باهم تعاملی دوسویه و خوب داشتند.

فرماندار شمیران در پایان افزود: کار هیچ‌کس بی‌عیب نیست و بهتر این است به نقاط قوت بیشتر توجه کنیم، اعضای دوره پنجم شورا و شهرداری نیز نقاط قوت را تقویت و سعی در برطرف کردن ضعف‌ها داشته باشند و دستاوردی جدید به مردم ارائه کنند.

 

بنابراین گزارش، در این مراسم بخشداران دو بخش رودبارقصران و لواسانات، اعضای شورای اسلامی لواسان و اوشان فشم، میگون و دیگر مسئولان شهری نیز حضور داشتند.

اخبار مرتبط