رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۸ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 23 May
  تهران Mostly Cloudy
  ٢۶(°C)
  وزش باد ١٢(mph)
  فشار ٢۵.٩٢(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٩٢(in)
اوقات شرعی

در جلسه هماهنگی ستاد برف‌روبی شهرداری لواسان، علیرضا حیدری، معاونت خدمات شهری شهرداری لواسان، گفت: طرح جهادی استقبال از زمستان بیشتر از یک هفته طول خواهد کشید. به گزارش نشریه لواسان، روز پنجشنبه ۱۶ آذرماه، این مسئول بیان داشت: از منطقه‌ای مانند اصطلک که ارزش ملک  در آنجا بسیار بالا است بیش از ۱۰۰ دستگاه […]

در جلسه هماهنگی ستاد برف‌روبی شهرداری لواسان، علیرضا حیدری، معاونت خدمات شهری شهرداری لواسان، گفت: طرح جهادی استقبال از زمستان بیشتر از یک هفته طول خواهد کشید.

به گزارش نشریه لواسان، روز پنجشنبه ۱۶ آذرماه، این مسئول بیان داشت: از منطقه‌ای مانند اصطلک که ارزش ملک  در آنجا بسیار بالا است بیش از ۱۰۰ دستگاه کامیون نخاله و انواع زباله خارج گردید. طول کشیدن طرح استقبال از زمستان کم‌کاری مسئولان گذشته را نشان می‌دهد.

حیدری با اشاره به بازدید اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار لواسان از پیشبرد طرح استقبال از زمستان گفت: همه‌ی کارکنان و دست‌اندرکاران به‌خوبی وظایف خود را انجام می‌دهند.

وی در ادامه با اشاره به ستاد عملیاتی انسانی گفت: با اشرافیتی که از شهر لواسان پیدا کردیم، متوجه ی این موضوع شدیم که دو ناحیه کافی نیست، برخلاف روال گذشته و با مشورت انجام‌شده به نتیجه رسیدیم شهر را به سه ناحیه تقسیم کنیم.

معاونت خدمات شهری شهرداری لواسان گفت: هر ناحیه دارای مسئول جداگانه بوده و ماشین‌آلات مخصوص برف‌روبی و تجهیزات دیگر دارد. تقسیم به سه ناحیه، سرعت عمل را بسیار بالا می‌برد و خدمات‌رسانی بسیار بهتر خواهد شد.

وی افزود: شهر لواسان به لحاظ موقعیت جغرافیایی و حضور چهره‌های سیاسی و فرهنگی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار‌است و باید خدمت‌رسانی به شهروندان بسیار بهتر انجام شود.

حیدری همچنین به شرح وظایف مسئولان هر ناحیه پرداخت و بار دیگر بر اهمیت رضایت شهروندان تأکید کرد.

معاونت خدمات شهری شهرداری لواسان همچنین از کمک‌رسانی شهرداری لواسان به برخی از دهیاری‌ها در فصل زمستان خبر داد و خاطرنشان کرد: این روستاها نیز بخشی از لواسان می‌باشند  و کمک‌رسانی به آن‌ها نیز در صورت امکان انجام خواهد شد.

اخبار مرتبط