رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
 • السبت ۹ صفر ۱۴۴۰
 • 2018 Saturday 20 October
  تهران لطیف
  ١۴(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۶.١۵(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۶.١۵(in)
اوقات شرعی

معاونت خدمات شهری شهرداری لواسان خبر داد:

۱۱ ایستگاه برف‌روبی برای نخستین بار در لواسان

معاون خدمات شهری شهرداری لواسان گفت: معابر و خدمات شهری لواسان مشکل عدیده‌ای داشته است که  در بدو انتصاب اینجانب، از طرح جهادی پرده‌برداری به عمل آمد و تعداد ۳۰۰ نفر از نیروهای خدمات شهری بی‌وقفه در حال فعالیت و پاک‌سازی و شست‌وشوی معبرها، جایگذاری تابلو اسامی کوچه‌ها و زیباسازی هستند. محمدرضا حیدری روز دوشنبه […]

معاون خدمات شهری شهرداری لواسان گفت: معابر و خدمات شهری لواسان مشکل عدیده‌ای داشته است که  در بدو انتصاب اینجانب، از طرح جهادی پرده‌برداری به عمل آمد و تعداد ۳۰۰ نفر از نیروهای خدمات شهری بی‌وقفه در حال فعالیت و پاک‌سازی و شست‌وشوی معبرها، جایگذاری تابلو اسامی کوچه‌ها و زیباسازی هستند.

محمدرضا حیدری روز دوشنبه ۱۳ آبان ماه در گفت‌وگو با خبرنگار نشریه لواسان، به طرح جهادی استقبال از زمستان اشاره کرد و گفت: از آخرین خدمت‌رسانی خدمات شهری لواسان به برخی نقاط چهار سال می‌گذرد که نشانگر ضعف عملکرد این ارگان حیاتی درگذشته بوده است.

وی گفت: لواسان ازلحاظ موقعیت اجتماعی و فرهنگی، شهری استراتژیک و از مهم‌ترین شهرهای استان تهران می‌باشد، با توجه به توریستی بودن آن لازم است بهترین خدمات به مردم منطقه ارائه داده شود.

معاونت خدمات شهری شهرداری لواسان، بابیان اینکه هرروز ۶ صبح فعالیت نیروهای خدمات شهری در راستای طرح استقبال از زمستان شروع می‌شود، و محله به محله ادامه می‌یابد، افزود: پیش‌بینی می‌شد کل شهر لواسان در یک هفته ساماندهی شود، لیکن به دلیل کم‌کاری و کارشکنی در دوره گذشته، متوجه شدیم کار بسیار خطیری پیش روداریم و احتمال داده می‌شود بیش از ۲ هفته به طول انجامد.

حیدری با اشاره به استقرار ۱۱ ایستگاه برف‌روبی برای نخستین بار در شهر لواسان گفت: این ایستگاه‌ها مجهز به نمک بوده و امکانات لازم برای فصل سرما را دارا هستند؛ یک ایستگاه مرکزی نیز در بلوار اصلی شهر لواسان احداث شد که شهروندان می‌توانند از ایستگاه مذکور احتیاجات خود را رفع کنند.

وی سپس اعلام کرد: برف‌روبی در لواسان برای نخستین بار از نقاط صعب‌العبور کوهستانی آغاز می‌شود، نیروهای خدماتی استقرار پیداکرده‌اند و در صورت بارندگی، آماده انجام وظایف خود هستند.

معاونت خدمات شهری شهرداری لواسان بیان کرد: در برخی نقاط شهر وضعیت فضای سبز و معابر بسیار نابهنجار بود به‌طوری‌که از آخرین طرح ساماندهی ناحیه عصطلک چهار سال می‌گذرد و بیش از صد کامیون نخاله در این منطقه ظرف سه روز از شهر خارج گردید.

وی افزود: در منطقه ترک مزرعه ظرف دو روز معابر پاک‌سازی شد، همچنین مقدمات فضای زمین خالی مجاور مدرسه برای فضای سبز و وسیله بازی کودکان، جهت احداث فراهم گردید.

حیدری همچنین به راه‌اندازی مجدد سامانه ۱۳۷ خبر داد و گفت: شهروندان ازاین‌پس می‌توانند انتقادات و پیشنهادات خود را به این سامانه ارجاع دهند، نتیجه تمامی تماس‌ها به شهردار اعلام می‌شود.

مسئول خدمات شهری شهرداری لواسان از تعویض پلاک‌ها و کد پستی تمامی خانه‌های مسکونی لواسان با هماهنگی اداره پست خبر داد و افزود: این مهم پس از اتمام طرح جهادی استقبال از زمستان شروع خواهد شد.

حیدری با اشاره به رضایت اهالی منطقه از خدمات ارائه‌شده، حفظ و رعایت نظافت شهری را یکی از ارکان مهم دانست و اظهار کرد: مردم نیز لازم است قوانین را رعایت کرده و به محیط زیست خود احترام بگذارند.

اخبار مرتبط