رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
 • السبت ۸ ربيع أول ۱۴۴۰
 • 2018 Saturday 17 November
  تهران لطیف
  ٨(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۶.١٨(in)
  محدوده دید ٣.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۶.١٨(in)
اوقات شرعی

همزمان با میلاد حضرت رسول (ص) روز سه‌شنبه چهاردهم آذرماه سال جاری بیمارستان مهرآیین لواسان با حضور امام‌جمعه رودبار قصران، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر لواسان، بخشدار لواسان، رئیس دانشگاه شهید بهشتی و دیگر مسئولین منطقه افتتاح شد. به گزارش نشریه لواسان، شهر لواسان مدت‌ها است از نبود یک بیمارستان تخصصی مناسب رنج می‌برد […]

همزمان با میلاد حضرت رسول (ص) روز سه‌شنبه چهاردهم آذرماه سال جاری بیمارستان مهرآیین لواسان با حضور امام‌جمعه رودبار قصران، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر لواسان، بخشدار لواسان، رئیس دانشگاه شهید بهشتی و دیگر مسئولین منطقه افتتاح شد.

به گزارش نشریه لواسان، شهر لواسان مدت‌ها است از نبود یک بیمارستان تخصصی مناسب رنج می‌برد و به دلیل سیل عظیم گردشگرانی که از جای‌جای کشور پا به این شهر می‌گذارند به‌مراتب این کمبود بیش‌ازپیش جلوه می‌نمود.

رضا فتاحی رئیس بیمارستان مهرآیین در مراسم افتتاحیه بیمارستان گفت: از اعضای خانواده‌ام و پرسنل بیمارستان مهرآیین و همچنین از مهندس فتاحی که برای تک‌تک خشت‌های این بیمارستان زحمت‌کشیده است کمال تشکر و قدردانی رادارم و امید است با افتتاح این بیمارستان در بهبود کیفیت خدمات درمانی مؤثر واقع شویم.

رئیس دانشگاه شهید بهشتی در مراسم افتتاح این بیمارستان عنوان کرد: بیش از نیمی از بیمارستان‌های سطح شهر تهران باید با بیمارستان جدید جایگزین شوند. کمبود ۱۰۰ هزار تخت بیمارستانی از دیگر مشکلاتی است که با آن روبرو هستیم.

محمد آقاجانی افزود: منابع دولتی محدود بوده و بخش خصوصی لازم است در این حوزه ورود کند، در گسترش بیمارستان‌ها بسیار ضعیف عمل شده است و کمبود‌ها در این حوزه زیاد می‌باشد.

وی گفت: بیمارستان یکی از مهم‌ترین زمینه‌های جذب گردشگر و رونق اقتصادی است که در منطقه لواسان اکنون این زیرساخت فراهم‌شده است.

آقاجانی افزود: دانشگاه شهید بهشتی ۱۱ هزار تخت بیمارستانی دارد، لیکن این تعداد باید به ۲۲ هزار تخت برسد.

بخشدار لواسان نیز طی سخنانی در مراسم افتتاحیه بیمارستان مهرآیین گفت: طبق آمار نفوس مسکن سال ۹۵جمعیت ثابت لواسان به بیش از ۳۰ هزار نفر رسیده است و چنین خدمات درمانی در شهر لواسان بسیار ضروری می‌باشد.

بنابراین گزارش، بیمارستان مهرآیین لواسان در سه حوزه بستری، پاراکلینیک و کلینیک‌های تخصصی به ارائه خدمات می‌پردازد. دیگر بخش‌ها شامل: آی سی یو، ان آی سی یو ، بلوک زایمان، اتاق‌های عمل، اورژانس تخصصی، بستری مردان و زنان و … می‌باشد.

اخبار مرتبط