رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
 • السبت ۸ ربيع أول ۱۴۴۰
 • 2018 Saturday 17 November
  تهران لطیف
  ٨(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۶.١٨(in)
  محدوده دید ٣.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۶.١٨(in)
اوقات شرعی

جلسه معتمدین شمشک دربندسر با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسنی امام‌جمعه رودبارقصران، عزت اله خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات، و اعضای شورای اسلامی شهر شمشک دربندسر برگزار شد. به گزارش نشریه لواسان، روز شنبه ۲۷ آبان ماه در این جلسه ابتدا جواد شمشکی رئیس شورای اسلامی شهر شمشک ضمن خیرمقدم، سخنانی بیان نمود، سپس تعدادی از معتمدین دربندسر […]

جلسه معتمدین شمشک دربندسر با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسنی امام‌جمعه رودبارقصران، عزت اله خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات، و اعضای شورای اسلامی شهر شمشک دربندسر برگزار شد.

به گزارش نشریه لواسان، روز شنبه ۲۷ آبان ماه در این جلسه ابتدا جواد شمشکی رئیس شورای اسلامی شهر شمشک ضمن خیرمقدم، سخنانی بیان نمود، سپس تعدادی از معتمدین دربندسر طی سخنانی با طرح موضوعات مختلفی ازجمله نام شهر، زمین‌های موات، زمین‌ها وقفی، امنیت سطح شهر، ساخت‌وسازهای سطح شهر، خواستار رسیدگی و حل این مشکلات شدند.

در ادامه حجت‌الاسلام حسنی امام‌جمعه رودبارقصران با اشاره به احادیث و روایت ائمه اطهار در رابطه بااخلاق و معنویت در جامعه بر حضور مردم در همه صحنه‌ها و تعامل و همکاری  با مسئولین برای رفع مشکلات تأکید کرد.

خانمحمدی فرماندار شمیرانات نیز در این جلسه پیرامون نقش مردم درصحنه و فعالیت در چارچوب قوانین به ایراد سخن پرداخت و گفت: حضور مردم درصحنه‌ها برای توانمندسازی نهادهای مردمی همچون شوراها و هماهنگی و پیگیری امورات مردم از طریق دستگاه‌های دولتی لازم و ضروری است.

فرماندار شمیرانات خاطرنشان کرد: آنچه توسط معتمدین مطرح شد بخشی از مسائل و مشکلات معقول و منطقی مردم منطقه شمشک و دربندسر است که امید داریم با کمک مسئولین استان و منطقه و با پیگیری، قابل‌رسیدگی و رفع شود.

خانمحمدی مردم شمشک و دربندسر را بسیار نجیب و وفادار به انقلاب اسلامی دانست و گفت: برای حل مشکلات باید با اتحاد، همدلی، وفاق و با ارائه راهکارهای منطقی مطابق قوانین از مجرای قانونی پیگیری شود و در حفظ وحدت مردم این شهر در مسیر توسعه شهری و حفظ ساختار گردشگری و باغداری منطقه تلاش شود.

اخبار مرتبط