رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
 • السبت ۸ ربيع أول ۱۴۴۰
 • 2018 Saturday 17 November
  تهران لطیف
  ٨(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۶.١٨(in)
  محدوده دید ٣.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۶.١٨(in)
اوقات شرعی

 • شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۹
 • کد خبر : 1648
 • مشاهده : 233 بازدید
 • آخرین اخبار
 • چاپ خبر : صنعت گردشگری به کسب و کارخانگی رونق می بخشد

کسب‌وکار خانگی از طریق توسعه صنعت گردشگری و استفاده از ظرفیت‌های موجود، در شمال تهران رونق می‌گیرد.  به گزارش نشریه لواسان، روز چهارشنبه ۲۴ آبان ماه سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک در سومین جلسه شورای اقتصاد مقاومتی که با حضور رمضان لطفی معاون توانمندسازی و کارآفرینی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری […]

کسب‌وکار خانگی از طریق توسعه صنعت گردشگری و استفاده از ظرفیت‌های موجود، در شمال تهران رونق می‌گیرد.

 به گزارش نشریه لواسان، روز چهارشنبه ۲۴ آبان ماه سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک در سومین جلسه شورای اقتصاد مقاومتی که با حضور رمضان لطفی معاون توانمندسازی و کارآفرینی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، مدیران این مرکز و دیگر صاحب‌نظران در منطقه یک برگزار شد با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با توجه به ظرفیت‌های موجود گردشگری شمال تهران ازجمله ، تفرجگاه‌های طبیعی، مراکز مذهبی، تاریخی، بازار قدیم تجریش، کاخ‌موزه‌ها و دیگر اماکن تاریخی که در سطح محلات این منطقه وجود دارد می‌توان کسب‌وکار خانگی را رونق بخشید.
وی با اشاره با لزوم ایجاد کارآفرینی و رونق بخشی به کسب‌وکار ، ایجاد مشاغل خانگی را یکی از عوامل تولید اشتغال، کاهش بیکاری و به دنبال آن کاهش آسیب‌های اجتماعی دانست.
کارگران تصریح کرد: آموزش‌های لازم در خصوص کارآفرینی به شهروندان علاقه‌مند در ۲۷ سرای محله منطقه یک ارائه‌شده و درصورتی‌که شرکت یا موسسه محلی ایده‌ای در زمینه توسعه کارآفرینی در حوزه گردشگری داشته باشد  در مرکز رشد شهرداری منطقه یک که در بوستان جمشیدیه مستقر است موردحمایت قرار می‌گیرند.
وی گفت: باهدف رونق بیشتر کارآفرینی و ایجاد تحرک در حوزه گردشگری، مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه یک به‌منظور آغاز فعالیت‌های علمی و پشتیبانی از شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه گردشگری با دانشگاه شهید بهشتی تفاهم‌نامه‌ای را تنظیم خواهد کرد .

اخبار مرتبط