رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
 • السبت ۸ ربيع أول ۱۴۴۰
 • 2018 Saturday 17 November
  تهران لطیف
  ٨(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۶.١٨(in)
  محدوده دید ٣.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۶.١٨(in)
اوقات شرعی

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر لواسان:

حضور اعضای موکب کربلا لواسان در سرپل ذهاب

حبیب ا… شیرخانی نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر لواسان، در خصوص خدمات ارائه‌شده شورای اسلامی شهر و شهرداری لواسان به زائرین اربعین حسینی گفت: با همکاری نهاد شورا و شهرداری، موکب شهر لواسان در بین نجف و کربلا برپا شد. به گزارش نشریه لواسان، روز شنبه ۲۷ آبان ماه نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر لواسان عنوان کرد: […]

حبیب ا… شیرخانی نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر لواسان، در خصوص خدمات ارائه‌شده شورای اسلامی شهر و شهرداری لواسان به زائرین اربعین حسینی گفت: با همکاری نهاد شورا و شهرداری، موکب شهر لواسان در بین نجف و کربلا برپا شد.

به گزارش نشریه لواسان، روز شنبه ۲۷ آبان ماه نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر لواسان عنوان کرد: بسیاری از کارکنان شهرداری لواسان به‌صورت داوطلبانه برای خدمت‌رسانی به زائرین شرکت کردند.

وی گفت: در این موکب بیش از ۵۰۰ نفر شبانه استراحت می‌کردند و صبحانه، نهار و شام به زائران حسینی توسط کارکنان سرویس رسانی انجام می‌شد.

شیرخانی در ادامه، این خدمت‌رسانی‌ها را بسیار لذت‌بخش دانست و افزود: از هر قشر و هر کشوری به موکب لواسان سر می‌زدند و از نحوه کمک و خدمت پرسنل رضایت خود را ابراز می‌کردند.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر لواسان، از حضور اعضای موکب زائرین کربلا در سرپل ذهاب خبر داد و گفت: پس از جمع‌آوری موکب اربعین اعضای موکب همراه با نفرات جدید برای کمک‌رسانی به آسیب دیدگان زلزله کرمانشاه به این استان رفتند و در حال خدمت‌رسانی هستند.

وی خاطرنشان کرد: بیش از بیست نفر از کارکنان شهرداری لواسان در حال خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان در سرپل ذهاب می‌باشند.

شیرخانی افزود: سه وعده غذایی صبحانه، نهار و شام برای زلزله‌زدگان فراهم‌شده است و از لواسان نیز وسایل و کمک‌های نقدی و غیر نقدی جمع‌آوری شد که به زلزله‌زدگان تحویل داده شد.

وی با تشکر از سیل کمک‌های مردمی در راستای کمک به آسیب دیدگان مظلوم کرمانشاه، اظهار داشت: ترافیک و شلوغی بیش‌ازحد در کرمانشاه معضل آفرین شده و بهتر است که مردم کمک‌های خود را برای موج دوم نگهدارند چراکه موجودی انبارها پرشده و بهتر است پس از اتمام این کمک‌ها اقدامات انسان دوستانه خود را از سر بگیرند.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر لواسان، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: شورای اسلامی شهر لواسان نیز در حد توان خود به افراد بی‌بضاعت و  کسانی که خواهان شرکت در عزاداری اربعین بودند کمک کرد.

شیرخانی بابیان اینکه در سال آینده انتظار می‌رود خدمات موکب لواسان بسیار بهتر از قبل باشد افزود: شهرداری لواسان برای سال آینده صحبت‌های لازم را انجام داده است که این بار در کربلا موکب برپا شود و نیز خدمات، بسیار چشمگیرتر از پیش باشد.

وی با اعلام این نکته افزود: تمام هزینه‌های موکب از طریق کمک‌های مردمی مرتفع شد و مردم در این مهم نیز ما را تنها نگذاشتند.

شیرخانی همچنین از شیوع مریضی در میان زائران اطلاع داد و گفت: متأسفانه به دلیل ازدیاد جمعیت، بیماری نیز بسیار فراگیر بود و عده‌ای از کارکنان موکب لواسان را نیز گریبان گیر کرد، انتظار می‌رود رسیدگی‌های بهداشتی سال آینده بهتر شود.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر لواسان در پایان با اشاره به فعالیت‌های شورای اسلامی شهر و شهرداری لواسان خاطرنشان کرد: آینده‌ای بسیار روشن برای شهر لواسان می‌بینیم، به علت مراسمات مذهبی و بلایای طبیعی و تعطیلات، مقداری در فعالیت‌های این دو نهاد وقفه افتاد، برنامه‌های بسیار خوبی برای مدیریت شهر و شهروندان داریم که به حول قوه‌ی الهی به‌زودی شروع خواهد شد. اما تنها سخن کافی نیست پس از اتمام برنامه‌ها مردم تغییرات را شاهد خواهند بود.

اخبار مرتبط