رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
 • السبت ۱۴ شعبان ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 20 April
  تهران تا قسمتی ابری
  ١٣(°C)
  وزش باد ١۴(mph)
  فشار ٢۵.٨۵(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۵.٨۵(in)
اوقات شرعی

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید سعید لواسانی امام‌جمعه لواسانات در خطبه‌های سیاسی عبادی خود با اشاره به سخنان رئیس‌جمهور آمریکا گفت: امریکا بازندۀ تقابل با انقلاب اسلامی است. ترامپ در  سخنرانی خود بیش از چهل نسبت ناروا به ایران زد ، امریکا قدرت انقلاب اسلامی را درک کرده و تمام حیثیت و کیان خویش را درخطر دیده است […]

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید سعید لواسانی امام‌جمعه لواسانات در خطبه‌های سیاسی عبادی خود با اشاره به سخنان رئیس‌جمهور آمریکا گفت: امریکا بازندۀ تقابل با انقلاب اسلامی است. ترامپ در  سخنرانی خود بیش از چهل نسبت ناروا به ایران زد ، امریکا قدرت انقلاب اسلامی را درک کرده و تمام حیثیت و کیان خویش را درخطر دیده است و به دست‌وپا افتاده است و تنها امیدش به بزدلان خسته از انقلاب در داخل کشور است .

وی گفت: این سخنرانی هیچ نشانی از قدرت و اقتدار نداشت، بلکه بیان ضعف امریکا بود که در الفاظی زشت و تهدیدآمیز بیان شد، تا ترسو‌ها و بزدلال را بیشتر بترساند، اما تحلیل‌گران آمریکایی نشان دادند، برای چندمین‌ بار که آنان ملت ایران را نمی‌شناسند.

از مکر آمریکا غافل نشویم

حجت‌الاسلام لواسانی به وظایف مؤمنان اشاره کرد و گفت: وظیفۀ ما است که در خط رهبری باشیم و دشمن را بشناسیم و انقلابی بمانیم. این وظیفۀ قطعی دولت و ملت ما است که از راه و خط رهبری عزیز و امام بزرگوار خود جدا نشویم و همواره در آن مسیر حرکت کنیم.

وی در ادامه به کلامی از رهبری معظم اشاره کرد و عنوان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند: «رئیس‌جمهور امریکا بلاهت نشان می‌دهد اما این موجب نشود از مکر آمریکا غافل شویم.» نباید سخنان وزیر خارجۀ امریکا در ۲۴ خرداد در کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا، را فراموش نمود.  

حجت‌الاسلام لواسانی افزود: رهبر معظم انقلاب راه را نشان داده‌اند، تقویت عناصر اقتدار کشور، یعنی (۱) پیشرفت علم (۲) اقتدار و قدرت دفاعی (۳) توجه به توان داخلی (۴) جدیت در اقتصاد مقاومتی، پویا و دانش‌بنیان، و توجه جدی به تولید داخلی و اشتغال و مبارزه با قاچاق کالا از وظایف مسئولان و مردم می‌باشد.

ملاک انقلابی بودن، تقوا و شجاعت است

خطیب نماز جمعه لواسانات با اشاره به شناخت دشمن گفت: دشمن‌شناسی و انقلابی بودن از وظایف اصلی ملت است. باید بدانیم، دشمن اصلی ما آمریکا است و نباید به‌جای مقابله با این شیطان بزرگ، دنبال دعواهای داخلی باشیم. نباید برجام بهانه‌ای شود، برای درگیری‌ها و اختلافات داخلی؛ بلکه حال زمان آن است که ملت و دولت یکپارچه مطالبات خود را از طرف آمریکایی درخواست کنند.

امام‌جمعه لواسانات با اشاره به سخنان رهبر فرزانه انقلاب افزودند: ملاک انقلابی بودن، تقوا، شجاعت، بصیرت، صراحت، و نترسیدن از سرزنش کنندگان و انقلابیون پشیمان و کسانی است که دل درگرو غرب و آمریکا دارند.

حجت‌الاسلام لواسانی همچنین در پایان ضمن ابراز همدردی خود با زلزله‌زدگان سرپل ذهاب کرمانشاه گفت: باید شکر گذار بود از این‌همه محبت مردمی، اما لازم است برای کمک، نیازسنجی صورت بگیرد و کمک‌کنندگان باید این موضوع را در نظر داشته باشند که منطقه‌ی سردسیر کرمانشاه بیش از هر زمان به وسایل لوازم گرمایش و پوشاک گرم دارد.

 

اخبار مرتبط