رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
 • السبت ۸ ربيع أول ۱۴۴۰
 • 2018 Saturday 17 November
  تهران لطیف
  ٨(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۶.١٨(in)
  محدوده دید ٣.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۶.١٨(in)
اوقات شرعی

محمد کیا دربندسری، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر شمشک دربندسر ضمن بازدید از غرفه نشریه لواسان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور، در سخنانی از حضور نماینده شهرستان شمیرانات در این نمایشگاه ابراز خشنودی کرد. به گزارش نشریه لواسان، روز سه‌شنبه ۹ آبان ماه کیادربندسری عضو شورای شهر شمشک دربندسر در نمایشگاه […]

محمد کیا دربندسری، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر شمشک دربندسر ضمن بازدید از غرفه نشریه لواسان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور، در سخنانی از حضور نماینده شهرستان شمیرانات در این نمایشگاه ابراز خشنودی کرد.

به گزارش نشریه لواسان، روز سه‌شنبه ۹ آبان ماه کیادربندسری عضو شورای شهر شمشک دربندسر در نمایشگاه مطبوعات گفت: در نمایشگاه حضور برخی از رسانه‌ها کمرنگ بود و برخی از معروف‌ترین آن‌ها نیز در نمایشگاه سال جاری شرکت نکرده بودند.

وی افزود: در چنین نمایشگاه‌هایی باید رسانه‌ها حضوری قوی داشته باشند چراکه می‌توانند خود را در معرض آرا و نظرات مردم قرار دهند.

عضو شورای شهر شمشک دربندسر بابیان اینکه شهرستان شمیرانات نیازمند حضور قوی نشریه و رسانه محلی است، تلاش‌های نشریه لواسان را مورد تأیید و تقدیر دانست.

کیا دربندسری در ادامه ضمن ارائه آماری از روستاهای سطح شهرستان، گفت: باعث دلگرمی شهروندان شمیرانی است در شمیرانات، نشریه‌ای محلی برای شهروندان و عموم مردم وجود دارد تابتوانند صدای خود را  به سمع مسئولان برساند.

وی در پایان به کاستی‌های سطح شهرستان شمیرانات اشاره داشت و گفت: دغدغه‌ها و مشکلات شهرستان در شورای شهرستان شمیرانات پیگیری و بررسی می‌شود، وجود چنین نشریه‌ای می‌تواند کمکی برای این شورا باشد.

کیا دربندسری همچنین از بزرگ‌ترین مشکل شهرستان شمیرانات سخن گفت و افزود: بزرگ‌ترین مشکل شهرستان متصل بودن و هم‌مرز بودن با شهر تجریش می‌باشد. تجریش منطقه‌ای برخوردار از تمامی امکانات شهری در کشور است، برخی مسئولان نیز رودبار قصران و لواسانات را با تجریش مقایسه می‌کنند که متأسفانه اشتباه است.

عضو شورای شهر شمشک دربندسر در پایان خاطرنشان کرد: شهر شمشک دربندسر بااینکه فاصله‌ای بسیار نزدیک با پایتخت کشور دارد از نعمت گاز برخوردار نبود و در چند وقت اخیر عملیات گازرسانی انجام شد. این بیانگر برخوردار نبودن مناطق رودبارقصران و لواسانات از پیش‌پاافتاده‌ترین امکانات است.

اخبار مرتبط