رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
 • الثلاثاء ۹ ذو الحجة ۱۴۳۹
 • 2018 Tuesday 21 August
  تهران لطیف
  ٣٣(°C)
  وزش باد ٧(mph)
  فشار ٢۶.۴۵(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۶.۴۵(in)
اوقات شرعی

روز سه‌شنبه ۲۳ آبان ماه در نشست انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان شمیرانات مصادف با هفته کتاب و کتاب‌خوانی، مسئولان شهرستان راهکارهای افزایش سرانه مطالعه را موردبحث و بررسی قراردادند. به گزارش نشریه لواسان، فرماندار شهرستان شمیرانات نیز بابیان این موضوع که در شهرستان مرکز کتاب و کتاب‌خوانی وجود ندارد، اظهار داشت: در جلسه‌ای که قرار […]

روز سه‌شنبه ۲۳ آبان ماه در نشست انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان شمیرانات مصادف با هفته کتاب و کتاب‌خوانی، مسئولان شهرستان راهکارهای افزایش سرانه مطالعه را موردبحث و بررسی قراردادند.

به گزارش نشریه لواسان، فرماندار شهرستان شمیرانات نیز بابیان این موضوع که در شهرستان مرکز کتاب و کتاب‌خوانی وجود ندارد، اظهار داشت: در جلسه‌ای که قرار است با رئیس شورای اسلامی شهر تهران برگزار شود این مبحث مهم نیز بررسی خواهد شد.

عزت اله خانمحمدی گفت: مباحث فرهنگی و ترافیکی در شهرستان شمیرانات جزء مهم‌ترین مطالبات شهروندان شمیرانی است.

صفوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات نیز به کتابخانه‌های مساجد اشاره داشت و گفت: در این حوزه بیش از ۴۲ کتابخانه کانون مساجد در سطح شمیرانات موجود است که ۹ مسجد دارای کتابخانه هم می‌باشند و از این تعداد می‌شود به مسجد اوین، الهیه، صیاد شیرازی … اشاره کرد.

وی با اعلام حمایت از چاپ کتب و حمایت از نویسندگان گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات حمایت خود از نویسندگان را اعلام می‌دارد و آماده همکاری با آنان می‌باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات ادامه داد: استقبال در این حوزه بسیار خوب بود و تابه‌حال از  ۱۲ کتاب حمایت‌شده  و برخی از این تعداد، چاپ‌شده‌اند و برخی نیز در دست چاپ هستند.

بنابراین گزارش، در این نشست علی محسنی رئیس اداره کتابخانه‌های شهرستان شمیرانات و رؤسای دیگر ادارات شهرستان شمیرانات نیز حضور داشتند.

اخبار مرتبط