رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
 • السبت ۲۸ صفر ۱۴۳۹
 • 2017 Saturday 18 November
  تهران لطیف
  ١۶(°C)
  وزش باد ٧(mph)
  فشار ٢۶.٢٣(in)
  محدوده دید ۴.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۶.٢٣(in)
اوقات شرعی

معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان شمیرانات گفت:

نشریه لواسان موضع بی‌طرفانه دارد

مهدی یوسفی جمارانی، معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان شمیرانات، ضمن بازدید از غرفه نشریه لواسان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور گفت: نمایشگاه مطبوعات همواره و در طی ادوار اخیر برای رسانه‌های محلی و کشوری جهت به نمایش گذاردن توانایی‌های خود فرصت مغتنمی بوده است. معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شمیرانات، روز دوشنبه […]

مهدی یوسفی جمارانی، معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان شمیرانات، ضمن بازدید از غرفه نشریه لواسان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور گفت: نمایشگاه مطبوعات همواره و در طی ادوار اخیر برای رسانه‌های محلی و کشوری جهت به نمایش گذاردن توانایی‌های خود فرصت مغتنمی بوده است.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شمیرانات، روز دوشنبه ۸آبان ماه در بازدید از غرفه نشریه لواسان، به دومین سال شرکت این نشریه به‌عنوان تنها نماینده شهرستان شمیرانات در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور اشاره کرد و گفت: در دوره‌ی گذشته از نشریه لواسان استقبال بسیار خوبی شد و جز بخش‌های موردعلاقه مردمی بود.

وی اظهار داشت: بدیهی است در شمیرانات با توجه به اینکه بخش عمده شهرستان در دل شهر تهران قرارگرفته، سایه‌ی مطبوعات کشوری حضور نشریات استانی و محلی را تا حدودی تحت‌الشعاع قرار دهد، گرچه اگر نشریه‌ای دارای موضوعات جذاب و سرگرم‌کننده برای مخاطبین باشد یا بستری برای انتقال معضلات مردمی به مسئولان فراهم کند مطمئناً مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

جمارانی با تقدیر از انتقادات مفید و بازتاب معضلات مردمی در نشریه محلی لواسان، گفت: فعالیت این نشریه در طی دو سال اخیر بیانگر آن بود که نشریات محلی نیز می‌توانند جایگاه خود را در میان خیل عظیم نشریات کشوری مشخص نمایند.

معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری شمیرانات، همچنین نشریات محلی را فرصتی مهم برای بازتاب فعالیت‌ها و مباحث محلی دانست و گفت: در نشریات سراسری و استانی بازتاب موضوعات محلی و خدمات دستگاه‌های اجرایی کمتر موردتوجه قرار می‌گیرد، لیکن وجود چنین نشریه‌ای فرصت خوبی برای اطلاع شهروندان از رویدادهای سطح شهرستان می‌باشد.

وی افزود: در طی دو سال اخیر و انتشار ۲۵ شماره از نشریه لواسان، انتقادات شهروندان شهرستان شمیرانات را شاهد بودیم، که موردتوجه بسیاری از مسئولان قرار گرفت و باعث تسریع در رسیدگی به مسائل و مشکلات مردمی شد. این رسالت خطیری بود که نشریه لواسان آن را به‌خوبی انجام داد.

جمارانی در پایان خاطرنشان کرد: نشریه لواسان ضمن انتقاد از نارسایی و کاستی‌ها در انعکاس اقدامات مثبت و مؤثر شهرستان نیز تلاش می‌کند که نشانگر موضع بی‌طرفانه آن است این مهم باعث بقای این نشریه تا به امروز بوده است.

 

اخبار مرتبط

نظرات

نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد