رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
 • السبت ۱۴ شعبان ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 20 April
  تهران تا قسمتی ابری
  ١۵(°C)
  وزش باد ١۴(mph)
  فشار ٢۵.٨۵(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۵.٨۵(in)
اوقات شرعی

معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان شمیرانات گفت:

نشریه لواسان موضع بی‌طرفانه دارد

مهدی یوسفی جمارانی، معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان شمیرانات، ضمن بازدید از غرفه نشریه لواسان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور گفت: نمایشگاه مطبوعات همواره و در طی ادوار اخیر برای رسانه‌های محلی و کشوری جهت به نمایش گذاردن توانایی‌های خود فرصت مغتنمی بوده است. معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شمیرانات، روز دوشنبه […]

مهدی یوسفی جمارانی، معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان شمیرانات، ضمن بازدید از غرفه نشریه لواسان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور گفت: نمایشگاه مطبوعات همواره و در طی ادوار اخیر برای رسانه‌های محلی و کشوری جهت به نمایش گذاردن توانایی‌های خود فرصت مغتنمی بوده است.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شمیرانات، روز دوشنبه ۸آبان ماه در بازدید از غرفه نشریه لواسان، به دومین سال شرکت این نشریه به‌عنوان تنها نماینده شهرستان شمیرانات در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور اشاره کرد و گفت: در دوره‌ی گذشته از نشریه لواسان استقبال بسیار خوبی شد و جز بخش‌های موردعلاقه مردمی بود.

وی اظهار داشت: بدیهی است در شمیرانات با توجه به اینکه بخش عمده شهرستان در دل شهر تهران قرارگرفته، سایه‌ی مطبوعات کشوری حضور نشریات استانی و محلی را تا حدودی تحت‌الشعاع قرار دهد، گرچه اگر نشریه‌ای دارای موضوعات جذاب و سرگرم‌کننده برای مخاطبین باشد یا بستری برای انتقال معضلات مردمی به مسئولان فراهم کند مطمئناً مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

جمارانی با تقدیر از انتقادات مفید و بازتاب معضلات مردمی در نشریه محلی لواسان، گفت: فعالیت این نشریه در طی دو سال اخیر بیانگر آن بود که نشریات محلی نیز می‌توانند جایگاه خود را در میان خیل عظیم نشریات کشوری مشخص نمایند.

معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری شمیرانات، همچنین نشریات محلی را فرصتی مهم برای بازتاب فعالیت‌ها و مباحث محلی دانست و گفت: در نشریات سراسری و استانی بازتاب موضوعات محلی و خدمات دستگاه‌های اجرایی کمتر موردتوجه قرار می‌گیرد، لیکن وجود چنین نشریه‌ای فرصت خوبی برای اطلاع شهروندان از رویدادهای سطح شهرستان می‌باشد.

وی افزود: در طی دو سال اخیر و انتشار ۲۵ شماره از نشریه لواسان، انتقادات شهروندان شهرستان شمیرانات را شاهد بودیم، که موردتوجه بسیاری از مسئولان قرار گرفت و باعث تسریع در رسیدگی به مسائل و مشکلات مردمی شد. این رسالت خطیری بود که نشریه لواسان آن را به‌خوبی انجام داد.

جمارانی در پایان خاطرنشان کرد: نشریه لواسان ضمن انتقاد از نارسایی و کاستی‌ها در انعکاس اقدامات مثبت و مؤثر شهرستان نیز تلاش می‌کند که نشانگر موضع بی‌طرفانه آن است این مهم باعث بقای این نشریه تا به امروز بوده است.

 

اخبار مرتبط