رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۸ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 23 May
  تهران Mostly Cloudy
  ٢٧(°C)
  وزش باد ٩(mph)
  فشار ٢۵.٩٢(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٩٢(in)
اوقات شرعی

عزت اله خانمحمدی، فرماندار شهرستان شمیرانات گفت:

نشریه لواسان آینه تمام نمای مسئولان شهرستان

عزت اله خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات ضمن بازدید از غرفه نشریه لواسان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور، رسانه‌ها را آینه تمام نمای افکار عمومی خواند و گفت: بسیار حائز اهمیت است هرسال یک‌بار و در ضیافت مطبوعات، رسانه‌ها خود را در معرض دید افکار عمومی و آرا و نظر آن‌ها قرار می‌دهند. به […]

عزت اله خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات ضمن بازدید از غرفه نشریه لواسان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور، رسانه‌ها را آینه تمام نمای افکار عمومی خواند و گفت: بسیار حائز اهمیت است هرسال یک‌بار و در ضیافت مطبوعات، رسانه‌ها خود را در معرض دید افکار عمومی و آرا و نظر آن‌ها قرار می‌دهند.

به گزارش نشریه لواسان، فرماندار شهرستان شمیرانات، با اشاره به نقش مهم مطبوعات محلی ، گفت: نشریه لواسان به‌عنوان نخستین نشریه محلی شهرستان شمیرانات نقشی مهم و راهبردی  در توسعه و پیشرفت شهرستان دارد.  این نشریه‌ی محلی می‌تواند منعکس‌کننده نظرات مردم به مسئولان باشد.

خانمحمدی در ادامه با اشاره به دومین سال فعالیت نشریه لواسان، گفت: نشریه لواسان به‌عنوان تنها نشریه محلی شهرستان شمیرانات، به‌رغم آنکه هنوز نونهال بوده و در ابتدای راه می‌باشد لیکن گام‌های خوب و موفقی تا به امروز برداشته است.

وی افزود: این نشریه همواره در ارتباط و تعامل با مسئولان شهرستان موفق بوده و برای رشد بیشتر و حضور پررنگ‌تر در سال‌های آینده باید نیم‌نگاهی به تجربیات گذشته خود داشته باشد.

فرماندار شمیرانات بابیان اینکه توانایی و اشتیاق به رشد در اعضا و کادر نشریه لواسان دیده می‌شود گفت: این نشریه می‌تواند با توجه به تجربیات گذشته، خود را پایش و پالایش کند.

وی خاطرنشان کرد: نشریه لواسان برای پیگیری مطالبات و نیازهای منطقه تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان را رسد کند تا مسئولان بدانند رسانه آینه تمام نمای افکار عمومی است. مسئولان، رسانه‌های مکتوب و مجازی همه متعلق به مردم‌اند و این نشریه باید بتواند دغدغه‌های مردمی را به مسئولان انتقال دهد و به دنبال پاسخ آن نیز باشد.

خانمحمدی در پایان گفت: مفاهمه‌ی خوبی که مردم شهرستان از نشریات محلی دارند بسیار حائز اهمیت می‌باشد، مطالعه بیشتر نشریات محلی توسط مردم انگیزه صاحبان رسانه را بیشتر می‌کند.

اخبار مرتبط