رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
 • السبت ۲۸ صفر ۱۴۳۹
 • 2017 Saturday 18 November
  تهران لطیف
  ١۶(°C)
  وزش باد ٧(mph)
  فشار ٢۶.٢٣(in)
  محدوده دید ۴.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۶.٢٣(in)
اوقات شرعی

عزت اله خانمحمدی، فرماندار شهرستان شمیرانات گفت:

نشریه لواسان آینه تمام نمای مسئولان شهرستان

عزت اله خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات ضمن بازدید از غرفه نشریه لواسان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور، رسانه‌ها را آینه تمام نمای افکار عمومی خواند و گفت: بسیار حائز اهمیت است هرسال یک‌بار و در ضیافت مطبوعات، رسانه‌ها خود را در معرض دید افکار عمومی و آرا و نظر آن‌ها قرار می‌دهند. به […]

عزت اله خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات ضمن بازدید از غرفه نشریه لواسان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور، رسانه‌ها را آینه تمام نمای افکار عمومی خواند و گفت: بسیار حائز اهمیت است هرسال یک‌بار و در ضیافت مطبوعات، رسانه‌ها خود را در معرض دید افکار عمومی و آرا و نظر آن‌ها قرار می‌دهند.

به گزارش نشریه لواسان، فرماندار شهرستان شمیرانات، با اشاره به نقش مهم مطبوعات محلی ، گفت: نشریه لواسان به‌عنوان نخستین نشریه محلی شهرستان شمیرانات نقشی مهم و راهبردی  در توسعه و پیشرفت شهرستان دارد.  این نشریه‌ی محلی می‌تواند منعکس‌کننده نظرات مردم به مسئولان باشد.

خانمحمدی در ادامه با اشاره به دومین سال فعالیت نشریه لواسان، گفت: نشریه لواسان به‌عنوان تنها نشریه محلی شهرستان شمیرانات، به‌رغم آنکه هنوز نونهال بوده و در ابتدای راه می‌باشد لیکن گام‌های خوب و موفقی تا به امروز برداشته است.

وی افزود: این نشریه همواره در ارتباط و تعامل با مسئولان شهرستان موفق بوده و برای رشد بیشتر و حضور پررنگ‌تر در سال‌های آینده باید نیم‌نگاهی به تجربیات گذشته خود داشته باشد.

فرماندار شمیرانات بابیان اینکه توانایی و اشتیاق به رشد در اعضا و کادر نشریه لواسان دیده می‌شود گفت: این نشریه می‌تواند با توجه به تجربیات گذشته، خود را پایش و پالایش کند.

وی خاطرنشان کرد: نشریه لواسان برای پیگیری مطالبات و نیازهای منطقه تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان را رسد کند تا مسئولان بدانند رسانه آینه تمام نمای افکار عمومی است. مسئولان، رسانه‌های مکتوب و مجازی همه متعلق به مردم‌اند و این نشریه باید بتواند دغدغه‌های مردمی را به مسئولان انتقال دهد و به دنبال پاسخ آن نیز باشد.

خانمحمدی در پایان گفت: مفاهمه‌ی خوبی که مردم شهرستان از نشریات محلی دارند بسیار حائز اهمیت می‌باشد، مطالعه بیشتر نشریات محلی توسط مردم انگیزه صاحبان رسانه را بیشتر می‌کند.

اخبار مرتبط

نظرات

نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد