رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
 • السبت ۲۸ صفر ۱۴۳۹
 • 2017 Saturday 18 November
  تهران لطیف
  ١۶(°C)
  وزش باد ٧(mph)
  فشار ٢۶.٢٣(in)
  محدوده دید ۴.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۶.٢٣(in)
اوقات شرعی

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مجتبی حسنی ضمن بازدید از غرفه نشریه لواسان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور گفت: از گستردگی و خیل عظیم مطبوعات کشوری با موضوعات گوناگون شگفت‌زده شدیم. به گزارش نشریه لواسان، روز دوشنبه هشتم آبان ماه، حجت‌الاسلام حسنی ضمن ابراز خوشنودی از حضور نماینده شهرستان شمیرانات در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات […]

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مجتبی حسنی ضمن بازدید از غرفه نشریه لواسان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور گفت: از گستردگی و خیل عظیم مطبوعات کشوری با موضوعات گوناگون شگفت‌زده شدیم.

به گزارش نشریه لواسان، روز دوشنبه هشتم آبان ماه، حجت‌الاسلام حسنی ضمن ابراز خوشنودی از حضور نماینده شهرستان شمیرانات در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور گفت: حرکت بسیار قابل‌تقدیر و خوبی است چراکه این‌گونه، مردم از سراسر کشور با خدمات و کارکردهای نشریه لواسان و رویدادهای سطح شهرستان آشنا خواهند شد.

امام‌جمعه رودبار قصران همچنین به نقش رسانه‌ها در انتقال آموزه‌های دینی و ارزشی اشاره کرد و گفت: امروزه تمامی اقشار جامعه از طیف‌ها و گروه‌های خاص تا دیگر ادیان، افکار و عقاید خود را در فضای مجازی و حقیقی انتشار می‌دهند، بهتر است رسانه‌های مکتوب رسمی، بیش‌ازپیش به موضوع مهم آموزه‌ها و مسائل دینی اهتمام بورزند.

حجت‌الاسلام حسنی افزود: با توجه به جنگ‌های روانی دشمنان اسلام و کشور عزیزمان، نقش رسانه‌ها در این میان بسیار مهم است چراکه این‌یک جنگ رسانه‌ای است و همان‌طور که فرزندان اسلام در تمام عرصه‌ها خوش درخشیده‌اند  و آرمان‌های امام (ره) و انقلاب را تبیین می‌کنند باید در عرصه رسانه نیز از تلاش مضاعف خود کم نکنند.

 وی در پایان، ضمن تأکید بر نقش مهم رسانه و مطبوعات در میان جامعه خاطرنشان کرد: در ماهنامه لواسان نیز موضوعات بسیار مفید و مهمی ازجمله مباحث دینی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد که بسیار در جامعه امروزی لازم است. موضوعات دیگر همچون فرهنگی و اجتماعی و ورزشی نیز در آن وجود دارد، که این امر نشانگر توجه ویژه به خواسته‌های مخاطبین است.

اخبار مرتبط

نظرات

نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد