رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
 • السبت ۱۴ شعبان ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 20 April
  تهران تا قسمتی ابری
  ١٣(°C)
  وزش باد ١۴(mph)
  فشار ٢۵.٨۵(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۵.٨۵(in)
اوقات شرعی

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مجتبی حسنی ضمن بازدید از غرفه نشریه لواسان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور گفت: از گستردگی و خیل عظیم مطبوعات کشوری با موضوعات گوناگون شگفت‌زده شدیم. به گزارش نشریه لواسان، روز دوشنبه هشتم آبان ماه، حجت‌الاسلام حسنی ضمن ابراز خوشنودی از حضور نماینده شهرستان شمیرانات در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات […]

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مجتبی حسنی ضمن بازدید از غرفه نشریه لواسان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور گفت: از گستردگی و خیل عظیم مطبوعات کشوری با موضوعات گوناگون شگفت‌زده شدیم.

به گزارش نشریه لواسان، روز دوشنبه هشتم آبان ماه، حجت‌الاسلام حسنی ضمن ابراز خوشنودی از حضور نماینده شهرستان شمیرانات در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور گفت: حرکت بسیار قابل‌تقدیر و خوبی است چراکه این‌گونه، مردم از سراسر کشور با خدمات و کارکردهای نشریه لواسان و رویدادهای سطح شهرستان آشنا خواهند شد.

امام‌جمعه رودبار قصران همچنین به نقش رسانه‌ها در انتقال آموزه‌های دینی و ارزشی اشاره کرد و گفت: امروزه تمامی اقشار جامعه از طیف‌ها و گروه‌های خاص تا دیگر ادیان، افکار و عقاید خود را در فضای مجازی و حقیقی انتشار می‌دهند، بهتر است رسانه‌های مکتوب رسمی، بیش‌ازپیش به موضوع مهم آموزه‌ها و مسائل دینی اهتمام بورزند.

حجت‌الاسلام حسنی افزود: با توجه به جنگ‌های روانی دشمنان اسلام و کشور عزیزمان، نقش رسانه‌ها در این میان بسیار مهم است چراکه این‌یک جنگ رسانه‌ای است و همان‌طور که فرزندان اسلام در تمام عرصه‌ها خوش درخشیده‌اند  و آرمان‌های امام (ره) و انقلاب را تبیین می‌کنند باید در عرصه رسانه نیز از تلاش مضاعف خود کم نکنند.

 وی در پایان، ضمن تأکید بر نقش مهم رسانه و مطبوعات در میان جامعه خاطرنشان کرد: در ماهنامه لواسان نیز موضوعات بسیار مفید و مهمی ازجمله مباحث دینی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد که بسیار در جامعه امروزی لازم است. موضوعات دیگر همچون فرهنگی و اجتماعی و ورزشی نیز در آن وجود دارد، که این امر نشانگر توجه ویژه به خواسته‌های مخاطبین است.

اخبار مرتبط