رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
 • الإثنين ۱ ربيع أول ۱۴۳۹
 • 2017 Monday 20 November
  تهران لطیف
  ٨(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۶.١۵(in)
  محدوده دید ۴.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۶.١۵(in)
اوقات شرعی

سعیده سعیدی، رئیس اداره جهاد کشاورزی لواسان و رودبارقصران، روز یک‌شنبه بیست و یکم آبان ماه از برگزاری سری کلاس‌های آموزشی  برای باغداران در شهر شمشک دربندسر، رودبارقصران و برگ جهان در لواسانات خبر داد. به گزارش نشریه لواسان، رئیس جهاد کشاورزی لواسان و رودبارقصران گفت: با توجه به اینکه شهرستان شمیران با تولید سالانه […]

سعیده سعیدی، رئیس اداره جهاد کشاورزی لواسان و رودبارقصران، روز یک‌شنبه بیست و یکم آبان ماه از برگزاری سری کلاس‌های آموزشی  برای باغداران در شهر شمشک دربندسر، رودبارقصران و برگ جهان در لواسانات خبر داد.

به گزارش نشریه لواسان، رئیس جهاد کشاورزی لواسان و رودبارقصران گفت: با توجه به اینکه شهرستان شمیران با تولید سالانه بیش از یک‌میلیون و چهل هزار گل شاخه بریده یکی از قطب‌های تولید گل‌های زینتی در محیط باز و به‌صورت زیر درختی در استان تهران می‌باشد لذا این مرکز جهت ارتقاء سطح دانش گل‌کاران منطقه، به‌ویژه منطقه شمشک دربندسر  و گرمابدر، با همکاری تعاونی تولید گل و گیاه این شهرستان اقدام به برگزاری کلاس آموزشی کرد.

سعیدی افزود: بیشترین نوع گل‌های زینتی شمیران گل شاخه بریده لیلیوم است.

بنابراین گزارش کلاس آموزش باغداران روز پانزدهم آبان ماه در شهر شمشک دربندسر برگزار شد.

وی همچنین از برگزاری کلاس‌های آموزش تغذیه و کود دهی باغات در برگ جهان خبر داد و گفت: با هماهنگی دستگاه‌های اجرائی سطح منطقه، بخشداری و جهاد کشاورزی و شوراهای بخش، کلاس آموزش تغذیه و کود دهی باغات برگزار شد.

رئیس جهاد کشاورزی لواسان و رودبارقصران تأکید کرد: با توجه به شروع فصل سرما جهت ایجاد مقاومت در برابر سرما و آفات زمستان، برای بالاتر بردن سطح آگاهی باغداران این کلاس‌ها برگزار گردید.

اخبار مرتبط

نظرات

نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد