رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
 • الإثنين ۱ ربيع أول ۱۴۳۹
 • 2017 Monday 20 November
  تهران لطیف
  ٨(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۶.١۵(in)
  محدوده دید ۴.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۶.١۵(in)
اوقات شرعی

مراسم گرامیداشت روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی با حضور جمعی از مسئولان محلی، نظامی، انتظامی، فرهنگیان و خیل عظیمی از دانش‌آموزان در میدان گلندوک لواسان برگزار شد. به گزارش نشریه لواسان، عزت‌اله خانمحمدی در این مراسم اظهار کرد: یوم‌ا… ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار و روز دانش‌آموز سرآغاز یک تحول بنیادین در […]

مراسم گرامیداشت روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی با حضور جمعی از مسئولان محلی، نظامی، انتظامی، فرهنگیان و خیل عظیمی از دانش‌آموزان در میدان گلندوک لواسان برگزار شد.

به گزارش نشریه لواسان، عزت‌اله خانمحمدی در این مراسم اظهار کرد: یوم‌ا… ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار و روز دانش‌آموز سرآغاز یک تحول بنیادین در روحیه استکبارستیزی ملت قهرمان ایران اسلامی بود.

وی اضافه کرد: روز ۱۳ آبان یادآور رشادت و جان‌فشانی صدها دانش‌آموز و به خاک و خون کشیده شدن ۵۶ ستاره علم و فضیلت و همچنین تبعید حضرت امام (ره) است.

فرماندار شهرستان شمیرانات با اشاره به اینکه دانشجویان پیرو خط امام(ره)،  پرچم مبارزه علیه استبداد را در چنین روزی برافراشتند، تصریح کرد: بالغ‌بر سه دهه آمریکا به‌عنوان سردمدار استکبار و کشورهای مرتجع منطقه نقش اول بازدارندگی و محدود کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی را به‌زعم خود در دستور کار قرارداد که با درایت مسئولان نظام نقشه‌های آنان خنثی و امیدشان به یأس تبدیل شد.

خانمحمدی تأکید کرد: آمریکا هیچ‌گاه نتوانست شورونشاط انقلابی ملت غیور ایران اسلامی به‌ویژه قشر جوان و روشنفکر جامعه و آمیختگی آنان با یکدیگر را بربتابد و در این راستا از هر توطئه‌ای برای ایجاد خلل در اراده این ملت کوتاهی نکرد که به فضل الهی تاکنون هیچ ثمری برای آنان نداشته است.

وی بیان کرد: انسجام ملی و نه به استکبار و استبداد هیچ‌گاه تمام‌شدنی نیست و پرچم استکبارستیزی ملت ایران اسلامی ازجمله اولین‌ها بود که مقابل زیاده‌خواهی جهان خواران برافراشته شد و ندای مرگ بر آمریکا همواره در این کشور طنین‌انداز خواهد ماند.

فرماندار شمیرانات خاطرنشان کرد: حضور ملت انقلابی ایران اسلامی در روز ۱۳ آبان با توجه به سخنان اخیر و بی‌منطق رئیس‌جمهوری آمریکا بسیار پرشور و انقلابی برگزار شد؛ چراکه ملت بزرگ ایران اسلامی هرگاه زبانی را که با تهدید برای آنان تکان بخورد با یکپارچگی قوا و عزم ملی و اراده آهنین و نیروهای غیور نظامی و امنیتی قطع خواهند کرد.

 

اخبار مرتبط

نظرات

نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد