رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
 • الأربعاء ۳ ربيع ثاني ۱۴۴۰
 • 2018 Wednesday 12 December
  تهران لطیف
  ۶(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۶.٠٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۶.٠٨(in)
اوقات شرعی

جعفر حاجی کریم نظری، مدیرعامل انتشارات نظری در گفت‌وگو با خبرنگار نشریه لواسان، ضمن اشاره به حضور قوی نشریه در نمایشگاه مطبوعات گفت: امسال شاهد تبلیغات محیطی بسیار ضعیف برای نمایشگاه مطبوعات بودیم، آن‌طور که باید اطلاع‌رسانی نشد و شاهد حضور چشم‌گیری از سوی مردم نبودیم. وی ادامه داد: نمایشگاه مطبوعات فضایی فرهنگی دارد و […]

جعفر حاجی کریم نظری، مدیرعامل انتشارات نظری در گفت‌وگو با خبرنگار نشریه لواسان، ضمن اشاره به حضور قوی نشریه در نمایشگاه مطبوعات گفت: امسال شاهد تبلیغات محیطی بسیار ضعیف برای نمایشگاه مطبوعات بودیم، آن‌طور که باید اطلاع‌رسانی نشد و شاهد حضور چشم‌گیری از سوی مردم نبودیم.

وی ادامه داد: نمایشگاه مطبوعات فضایی فرهنگی دارد و ارگان‌های آموزشی همچون آموزش‌وپرورش بایستی مشارکت بیشتری می‌کردند.

نظری گفت: نمایشگاه مطبوعات یک کارگاه آموزشی عظیم است که در آن دانش آموزان و حتی بزرگ‌سالان با دغدغه‌های جامعه آشنا می‌شوند. باید این مدیریت کلان انجام می‌شد و باید با برنامه‌ریزی بهتر و بیشتری این نمایشگاه برگزار می‌شد.

مدیرعامل انتشارات نظری با اشاره به سخنان رهبری معظم افزود: مقام عظمای ولایت فرمود‌ند فرهنگ از تنفس مهم‌تر است به معنی اینکه اگر فرهنگ وجود نداشته باشد حیاتی هم وجود ندارد. امروزه بسیاری از متولیان فرهنگی دانایی و برنامه‌ریزی کافی را در مباحث فرهنگی ندارند.

نظری اظهار کرد: مهندسی فرهنگی یک بحث زمان‌بر و عمری می‌باشد که متأسفانه شاهد اهتمام مسئولان فرهنگی در این حوزه نیستیم، برگزاری نمایشگاه‌های مختلف همچون کتاب و مطبوعات در حوزه مدیریت فرهنگی است و نه مهندسی فرهنگی.

وی در پایان با تأکید بر اهمیت مهندسی فرهنگی آن را موضوعی کلان و عمری دانست و گفت: باید برنامه‌ریزی کافی در پیرامون این موضوعات وجود داشته باشد که متأسفانه  تابه‌حال شاهد این مهم نبوده‌ایم.

اخبار مرتبط