رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
 • الأربعاء ۳ ربيع ثاني ۱۴۴۰
 • 2018 Wednesday 12 December
  تهران لطیف
  ۶(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۶.٠٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۶.٠٨(in)
اوقات شرعی

جمعی از نویسندگان انتشارات نظری به همراه مدیرعامل انتشارات نظری روز سه‌شنبه ۹ آبان ماه از غرفه نشریه لواسان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور بازدید کردند. به گزارش نشریه لواسان، مرتضی کاووسی نویسنده کتاب در حوزه دین ضمن بازدید از غرفه نشریه لواسان گفت: دین مبین اسلام تمامی حوزه‌ها را دربرمی گیرد، کلام […]

جمعی از نویسندگان انتشارات نظری به همراه مدیرعامل انتشارات نظری روز سه‌شنبه ۹ آبان ماه از غرفه نشریه لواسان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور بازدید کردند.

به گزارش نشریه لواسان، مرتضی کاووسی نویسنده کتاب در حوزه دین ضمن بازدید از غرفه نشریه لواسان گفت: دین مبین اسلام تمامی حوزه‌ها را دربرمی گیرد، کلام خداوند متعال و کلام معصومین همه‌ی مطالب اقتصادی، فرهنگی، دینی و … را شامل می‌شود و به‌طور کل همه علوم از بطن دین اسلام بر خواسته‌اند. نشریه لواسان در این حوزه گام‌های بسیار موفقی برداشته است.

محمدعلی میری نویسنده حوزه دفاع مقدس نیز گفت: برای آشنایی جوانان نسل جدید با دوران جنگ تحمیلی نیاز است که رسانه‌ها بیشتر به این موضوع بپردازند و با جانبازان سرافراز و خانواده‌های شهدای بزرگوار مصاحبه کنند. امنیت امروز خود را مدیون سربازانی هستیم که جان خود را فدای میهن کردند.

سپس آرش عظیمی نویسنده کتاب در حوزه بیمه گفت: امروزه  اطلاعات و مطلع بودن از مهم‌ترین اجزاء زندگی فردی به شمار می‌رود و رسانه‌ها تأثیر بسزایی در نشر اطلاعات و ارتباطات دارند.

عظیمی در پایان با اشاره به بیمه‌های تکمیلی  و تأمین اجتماعی افزود: کشور ایران نیز مانند دیگر کشورهای جهان به‌سوی مدرن شدن گام برمی‌دارد و در کشورهای مدرن دیگر افراد از روش‌های سنتی برای رفع مشکل خود استفاده نمی‌کنند، بیمه‌ها فرصتی خوب برای همه در این زمینه ایجاد کرده‌اند که استفاده از آن در بلندمدت می‌تواند به نفع فرد باشد و اینگونه از آسیب‌های احتمالی نیز جلوگیری می‌شود.

اخبار مرتبط