رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
 • الإثنين ۱ ربيع أول ۱۴۳۹
 • 2017 Monday 20 November
  تهران لطیف
  ٨(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۶.١۵(in)
  محدوده دید ۴.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۶.١۵(in)
اوقات شرعی

 • پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۲
 • کد خبر : 1447
 • مشاهده : 19 بازدید
 • پیشخوان
 • چاپ خبر : پیشگیری بهتر از درمان

مصطفی راستینه رئیس بنیاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی استان تهران، از آغاز به کار این بنیاد در شهر لواسان خبر داد. به گزارش نشریه لواسان، در نشست خبری اصحاب رسانه، راستینه رئیس بنیاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی استان تهران گفت: سال‌های متوالی است که غربی‌ها جنگ نرم را علیه جوانان کشور به راه انداخته‌اند. وی […]

مصطفی راستینه رئیس بنیاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی استان تهران، از آغاز به کار این بنیاد در شهر لواسان خبر داد.

به گزارش نشریه لواسان، در نشست خبری اصحاب رسانه، راستینه رئیس بنیاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی استان تهران گفت: سال‌های متوالی است که غربی‌ها جنگ نرم را علیه جوانان کشور به راه انداخته‌اند.

وی گفت: جنگ نرم موضوعی بسیار حائز اهمیت می‌باشد چراکه در جنگ سخت دشمن مشخص و قابل‌شناسایی است، درصورتی‌که تشخیص دشمن و مقابله با آن در جنگ نرم بسیار متفاوت از جنگ سخت است.

رئیس بنیاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی گفت: شورای اسلامی شهر تهران بیش از ۱۰۰ آسیب و وزارت ورزش و جوانان ۲۹ آسیب را تنها در شهر تهران گزارش داده‌اند که نشانگر گسترش آسیب‌های اجتماعی در میان جامعه است.

راستینه  ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت، افزود: وادادگی مدیران یکی از مهم‌ترین و مضرترین عواملی است که دستگاه‌های فرهنگی را به انحراف فرهنگی می‌کشاند، مقابله با جنگ نرم یک مدیریت قوی و منسجم می‌طلبد.

وی تصریح کرد: ستاد بحران بنیاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ضمن همکاری با تمامی ارگان‌ها و سازمان‌ها خواهان انجام اقدامات کارشناسی و تخصصی نسبت به تهیه بانک اطلاعات در زمینه آسیب‌های اجتماعی و …می‌باشد.

رئیس بنیاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی استان تهران ادامه داد: در راستای تشکیل ستاد، به فراخور نیاز هر یک از نقاط، شناسنامه‌ای تهیه می‌شود و عملاً دستگاه‌هایی چون فرمانداری، بخشداری‌ها و شهرداری‌ها را به مسئله وارد می‌کند تا در قالب مدیریت واحد آسیب‌ها کنترل شوند.

راستینه در پایان بیان کرد: ستاد بحران پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بر اساس نیاز هر منطقه به فراخور شرایط محیطی، جغرافیایی و بومی منطقه چالش‌ها را اولویت‌بندی می‌کند و نسبت به رفع آن کار علمی و کارشناسی انجام می‌دهد.

مازیار صابر شهرکی رئیس آموزش‌وپرورش بخش لواسان نیز با ایراد سخنانی کوتاه، به مرتفع نمودن این معضل در سنین کودکی و نوجوانی اشاره کرد و گفت: شرایط جامعه امروز بستر آسیب‌های اجتماعی در کودکی و نوجوانی برای افراد به وجود آورده است که می‌شود در سنین پایین‌تر درصدد رفع آن برآمد.

بنابراین گزارش، این نشست با حضور رئیس اداره آموزش‌وپرورش لواسانات، رئیس اداره ورزش و جوانان لواسان و رودبار قصران و جمعی از مسئولان بنیاد برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظرات

نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد