رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷
 • الأربعاء ۱۳ صفر ۱۴۴۰
 • 2018 Wednesday 24 October
  تهران لطیف
  ٢٠(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۶.٠٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 2-Low
  رطوبت ٢۶.٠٨(in)
اوقات شرعی

 • پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۱
 • کد خبر : 1445
 • مشاهده : 239 بازدید
 • آخرین اخبار
 • چاپ خبر : برنامه «احلی من العسل» در لواسان برگزار شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لواسانات و رودبار قصران گفت: برنامه «احلی من العسل» با همکاری آموزش‌وپرورش و باهدف ارج نهادن به مقام شامخ قاسم ابن الحسن (ع) در لواسان برگزار ‌شد. روز شنبه یکم مهرماه مصادف با دوم ماه محرم، حجت‌الاسلام مهدی زینلی در گفت‌وگو با خبرنگار نشریه لواسان گفت‌: به دلیل اینکه […]

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لواسانات و رودبار قصران گفت: برنامه «احلی من العسل» با همکاری آموزش‌وپرورش و باهدف ارج نهادن به مقام شامخ قاسم ابن الحسن (ع) در لواسان برگزار ‌شد.

روز شنبه یکم مهرماه مصادف با دوم ماه محرم، حجت‌الاسلام مهدی زینلی در گفت‌وگو با خبرنگار نشریه لواسان گفت‌: به دلیل اینکه عمده موقوفات منطقه وقف عزاداری حضرت اباعبدا… الحسین (ع) است، با نزدیک شدن به ایام محرم، این اداره یکی از پرکارترین ادارات در منطقه و کشور است.

وی تصریح کرد: هیئت‌امنای حسینیه‌هایی که موقوفات خاص دارند، با اعلام موجودی، میزان درآمدهایشان مشخص می‌شود و با معرفی یک نفر از افراد هیئت‌امنا مبالغ خود را برای انجام برنامه‌های متنوع در حسینیه‌ دریافت می‌کنند و در آخر فاکتورهای هزینه شده را ارائه می‌دهند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لواسانات و رودبار قصران گفت: نخستین برنامه این اداره، در قالب یک کاروان نمادین اباعبدا… الحسین (ع) به‌عنوان کاروانی که وارد کربلا می‌شود، با امکانات تداعی‌کننده آن ایام چون شتر، اسب و … از سه‌راه پیام قبل از میدان مرکزی شهر اجرا شد و کاروان، حرکت خود را آغاز و به امامزاده عبدا…جائیج ختم کرد.

حجت‌الاسلام رینلی در پایان خاطرنشان کرد: مراسم شیرخوارگان حسینی همگام با سایر نقاط کشور در این منطقه نیز در مصلی با همکاری ستاد نماز جمعه اجرا می‌شود که سال گذشته با تدارک اطعام دو هزار و ۵۰۰ نفر، تعداد شرکت‌کنندگان به سه هزار نفر افزایش یافت.

 

اخبار مرتبط