رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷
 • الأربعاء ۱۳ صفر ۱۴۴۰
 • 2018 Wednesday 24 October
  تهران لطیف
  ٢٠(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۶.٠٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 2-Low
  رطوبت ٢۶.٠٨(in)
اوقات شرعی

 • پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۰
 • کد خبر : 1423
 • مشاهده : 240 بازدید
 • آخرین اخبار
 • چاپ خبر : افتتاحیه نمایشگاه یاد یاران

فرماندار شهرستان شمیرانات، در آئین افتتاحیه نمایشگاه هفته دفاع مقدس « یاد یاران» گفت: این نمایشگاه یک یادآوری تاریخی از دفاع مقدس برای جوانان و نوجوانانی می‌باشد که در دوران جنگ تحمیلی حضور نداشتند. عزت اله خانمحمدی، فرماندار شهرستان شمیرانات روز پنج‌شنبه ۳۰ شهریورماه در حاشیه برگزاری افتتاحیه نمایشگاه هفته دفاع مقدس، یاد یاران در […]

فرماندار شهرستان شمیرانات، در آئین افتتاحیه نمایشگاه هفته دفاع مقدس « یاد یاران» گفت: این نمایشگاه یک یادآوری تاریخی از دفاع مقدس برای جوانان و نوجوانانی می‌باشد که در دوران جنگ تحمیلی حضور نداشتند.

عزت اله خانمحمدی، فرماندار شهرستان شمیرانات روز پنج‌شنبه ۳۰ شهریورماه در حاشیه برگزاری افتتاحیه نمایشگاه هفته دفاع مقدس، یاد یاران در گفت‌وگو با خبرنگار نشریه لواسان گفت: این نمایشگاه بازبینی دوباره حماسه هشت سال دفاع مقدس برای نوجوانان و جوانان است. پرچم‌دار انقلاب اسلامی روحانیت و مرجعیت دینی بود. بنیان‌گذار این انقلاب امام خمینی (ره) نیز به‌عنوان یک مرجع دینی و یک رهبر توانست برای نخستین بار نظام مردم‌سالار دینی را  در ایران پایه‌گذاری کند.

این مقام مسئول با اشاره به شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» گفت: مردم ایران در حالی هشت سال مقاومت و ایستادگی کردند که جز ارتش قهرمان جمهوری اسلامی دیگرکسی از سلاح گرم استفاده نکرده بود. بااین‌حال پیروز جنگ تحمیلی ایران بود.

وی در پایان، با اشاره به پایبندی ایران به سند برجام و تائید آن توسط دیگر کشورهای عضو ۱+۵، آمریکا را نقض‌کننده آن دانست و گفت: پس از ۳۸ سال، مقاومت، ایران را در جهان به جایگاهی رسانده که ۱+۵ و آمریکا را به‌پای میز محاکمه می‌کشاند و آن‌ها را محکوم می‌کند.

بنابراین گزارش، این مراسم با حضور سرگرد کریمی فرمانده بسیج ناحیه الغدیر لواسان، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار لواسان و جمع کثیری از مردم در خیابان ساحلی لواسان برگزار شد.

اخبار مرتبط