رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷
 • الأربعاء ۱۳ صفر ۱۴۴۰
 • 2018 Wednesday 24 October
  تهران لطیف
  ٢٠(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۶.٠٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 2-Low
  رطوبت ٢۶.٠٨(in)
اوقات شرعی

 • جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۷
 • کد خبر : 1402
 • مشاهده : 280 بازدید
 • پیشخوان
 • چاپ خبر : هیچکس در جایگاه خود ماندگار نیست
امام‌جمعه لواسانات:

هیچکس در جایگاه خود ماندگار نیست

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید سعید لواسانی، امام‌جمعه لواسانات در جلسه معارفه علی حیدریان سرپرست شهرداری لواسان گفت: شغل تمام مردم و مسئولان فرمان‌برداری و خدمت صادقانه برای رضای خدا است، باید به این نکته مهم توجه داشت که هیچ‌کس در جایگاه خود ماندگار نیست. به گزارش نشریه لواسان، روز دوشنبه سیزدهم شهریورماه،  حجت‌الاسلام‌والمسلمین لواسانی در این جلسه […]

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید سعید لواسانی، امام‌جمعه لواسانات در جلسه معارفه علی حیدریان سرپرست شهرداری لواسان گفت: شغل تمام مردم و مسئولان فرمان‌برداری و خدمت صادقانه برای رضای خدا است، باید به این نکته مهم توجه داشت که هیچ‌کس در جایگاه خود ماندگار نیست.

به گزارش نشریه لواسان، روز دوشنبه سیزدهم شهریورماه،  حجت‌الاسلام‌والمسلمین لواسانی در این جلسه بیان کرد: همه همان‌گونه که آمده‌اند روزی خواهند رفت. اما مهم چگونه رفتن می‌باشد، چراکه تنها کارهای خوب و خداپسندانه و خدمت به مردم است در اذهان عمومی ماندگار خواهد بود.

امام‌جمعه لواسانات، همچنین اعلام داشت، از تیم جدید شورای اسلامی شهر و شهردار جدید پشتیبانی خواهد کرد و همراه آنان در تمامی مسائل خواهد بود.

رئیس شورای اسلامی شهر لواسان نیز ، در ادامه با اشاره به وفای به عهد خود با مردم لواسان، در انتخاب شهردار اصلح گفت: شورا به عهد خود عمل کرد و شهرداری با تجربه و مناسب، که از کارمندان شهرداری لواسان نیز بوده را انتخاب کرده است.

افراسیابی با اشاره به سوابق حیدریان در عرصه اداره شهرها عنوان کرد: ایشان سابقه شهردار ایوانکی، پاکدشت و ورامین را در کارنامه خوددارند و درگذشته نیز در سمت معاونت شهرداری لواسان به شهر خدمت کرده‌اند.

سپس حیدریان، ضمن ابراز خرسندی از حضور در لواسانات، خدمت به مردم این شهر را مایه افتخار و سربلندی دانست، و افزود: در شهر نباید به دنبال ایجاد تنش بود و سرلوحه کاری همیشه خدمت صادقانه است.

وی در ادامه با اعلام همکاری شهرداری لواسان با ستاد نماز جمعه لواسانات گفت: ستاد نماز جمعه را جدا از خود نمی‌دانیم، نماز جمعه رکن اصلی هر شهر و منطقه است و باید به آن توجه ویژه داشت.

سرپرست شهرداری لواسان، ضمن اشاره به یکی از کارهای فرهنگی و دینی خود در شهرداری ورامین گفت: یکی از کارهای خیرخواهانه که در زمان خدمت در شهرداری ورامین انجام شد؛ احداث موکب برای مردم ورامین در مسیر نجف به کربلا بود، امید داریم چنین کاری را نیز برای مردم باایمان لواسانات نیز به انجام برسانیم.

در پایان حاضرین، ساخت بیمارستان و مصلای جدید لواسانات را مورد ارزیابی قراردادند و درباره آن، به بحث و گفت‌وگو پرداختند. ضمن آنکه شهرداری و شورای شهر قول مساعدت با این طرح را بیان داشتند.

بنابراین گزارش، جلسه مذکور در دفتر امام‌جمعه لواسانات در مصلای لواسان، با حضور اعضای شورای اسلامی شهر لواسان برگزار شد.

اخبار مرتبط