رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
 • الإثنين ۴ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 18 June
  تهران لطیف
  ٣١(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۵.٧٧(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٧٧(in)
اوقات شرعی

 • پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۸
 • کد خبر : 1223
 • مشاهده : 219 بازدید
 • پیشخوان
 • چاپ خبر : بازسازی امام زاده محمد شمشک با همکاری شهرداری

رئیس اداره اوقاف لواسان از بازسازی کامل امامزاده محمد شمشک با همکاری شهرداری خبر داد. به گزارش نشریه لواسان ؛ روز یک‌شنبه پانزدهم مردادماه حجت‌الاسلام مهدی زینلی رئیس اداره اوقاف لواسان  درباره قرارداد جدید این بخش با شهرداری ، گفت : قراردادی به مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون تومان به‌منظور ساخت امامزاده محمد شمشک به امضا رسیده است […]

رئیس اداره اوقاف لواسان از بازسازی کامل امامزاده محمد شمشک با همکاری شهرداری خبر داد.

به گزارش نشریه لواسان ؛ روز یک‌شنبه پانزدهم مردادماه حجت‌الاسلام مهدی زینلی رئیس اداره اوقاف لواسان  درباره قرارداد جدید این بخش با شهرداری ، گفت : قراردادی به مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون تومان به‌منظور ساخت امامزاده محمد شمشک به امضا رسیده است .

وی ادامه داد : تمامی نقشه‌های تهیه‌شده برای ساخت این امامزاده در واحد فنی در حال بررسی است و پس از تأیید در مرحله بعد برای شروع به ساخت اقدام خواهد شد .

وی با اشاره به اینکه در قرارداد مشخص‌شده است که تخریب امامزاده فعلی به‌طور کامل صورت می‌گیرد ، اظهار داشت : این پروژه به‌طور کامل انجام خواهد شد به این صورت که از صفرتا صد ساخت یک امامزاده را دربرمی گیرد .

وی با تأکید بر اینکه این امامزاده در کنار برج‌های بسیار خاص قرارگرفته است، اذعان داشت : به دلیل محصور شدن این امامزاده در میان این برج‌ها طی مذاکراتی که با شهرداری تهران صورت گرفت ، قرار شد که با کمک شهرداری و هزینه‌ای که پرداخت خواهد شد امامزاده محمد شمشک بازسازی کامل شود.

وی افزود : در ساخت این پروژه زائر سرایی نیز پیش‌بینی‌شده است که قرار است خدماتی را به مردم

ارائه دهد .

رئیس اداره اوقاف لواسان در خصوص زمان شروع انجام پروژه امامزاده محمد شمشک بیان داشت : با رفع ایرادات فنی نقش‌های موردنظر و ابلاغ آن به شهرداری ، قرار است پروژه در آینده‌ی نزدیک فعالیت خود را آغاز کند که زمان انجام این پروژه ۲ تا ۳ سال تخمین زده‌شده است .

حجت‌الاسلام زینلی در خصوص دیگر اقدامات این منطقه گفت : یکی از اقداماتی که توسط اداره اوقاف لواسان انجام شد آوردن پرچم امام رضا ( ع) به این منطقه در دهه کرامت بود که در چهار امامزاده مناطق شمشک ، فشم ، لواسان بزرگ و شهر لواسان با استقبال بی‌نظیر مردم مواجه شد .

 

اخبار مرتبط