رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
 • الإثنين ۴ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 18 June
  تهران لطیف
  ٣١(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۵.٧٧(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٧٧(in)
اوقات شرعی

 • پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۵
 • کد خبر : 1217
 • مشاهده : 196 بازدید
 • تیتر روز
 • چاپ خبر : انتخاب شهردار بارز ترین تبلور عملکرد شورا است

فرماندار شمیرانات در مراسم تحلیف شورای اسلامی شهر های لواسان،اوشان ،فشم،میگون و شمشک دربندسر گفت: خدمت به مردم  مهمترین وظیفه شورا ها می باشد. بابهره گیری از ظرفیت وتجارب موجود در شهرها و رویکرد تعاملی ،آثار خدمات برای مردم روشن خواهدشد. به گزارش نشریه لواسان، روز چهارشنبه یکم شهریور عزت اله خانمحمدی در مراسم تحلیف اعضای […]

فرماندار شمیرانات در مراسم تحلیف شورای اسلامی شهر های لواسان،اوشان ،فشم،میگون و شمشک دربندسر گفت: خدمت به مردم  مهمترین وظیفه شورا ها می باشد. بابهره گیری از ظرفیت وتجارب موجود در شهرها و رویکرد تعاملی ،آثار خدمات برای مردم روشن خواهدشد.

به گزارش نشریه لواسان، روز چهارشنبه یکم شهریور عزت اله خانمحمدی در مراسم تحلیف اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی  شهرهای (لواسان،اوشان ،فشم ومیگون و شمشک دربندسر) ضمن تبریک هفته دولت گفت: اعضای شورای اسلامی شهر های رودبارقصران و لواسانات تنها خدمت‌رسانی به مردم  را مدنظر قرار دهند و به عنوان منتخبین مردم، براساس وظایف و اختیاراتی که قانون گذار برای آنها تعیین کرده ،همه تلاش و توان خود را به کار گیرند.

خانمحمدی اضافه کرد: شورا باید شورای خدمت به مردم باشد؛ انتخاب شهردار  بارز ترین تبلور عملکرد یک شورا است که دست به چه انتخابی می زند. انتخاب شهردار لازم است انتخابی سالم و جامع باشد، شورا نیز طبق نقش نظارتی که قانون برای آن ترسیم کرده در تصویبات و لوایح، بودجه ریز و چگونگی مصرف بودجه نظارت داشته و با دیگر دستگاه ها نیز تعامل و همکاری داشته باشد.

وی با بیان اینکه شوراهای اسلامی شهرها در نظام مردم سالار دینی و برپایه دمکراسی و ایفای نقش مردم در تعیین سرنوشت خود،دارای جایگاه رفیع و ارزشمند هستند گفت: اعضای شوراهای اسلامی شهرها باید بادرک دقیق جایگاه خود برای توسعه متوازن شهرها ضمن بهره گیری از مشاورین ، کارشناسان و نخبگان شهرها برای پیشرفت و توسعه شهری با رویکرد برنامه محور و تعاملی با شهرداران،دستگاه های اجرایی و سایر نهادها و ادارات اقدامات خوب و موثر بعمل آورند. 
بنابراین گزارش، در این مراسم پس از رأی گیری میان اعضای شورای اسلامی شهر لواسان، هیئت رئیسه آن ها نیزمشخص و با پنج رأی موافق به ترتیب امیر افراسیابی رئیس شورای شهر، حبیب اله شیرخانی نایب رئیس، منیر گل منشی اول و مهدی شیخی نارانی منشی دوم انتخاب شدند.

پس از رأی گیری میان اعضای شورای شهر اوشان، فشم و میگون ، مجید آقا محسنی فشمی با رأی اکثریت به عنوان رئیس شورای شهر، شکراله حاتم نایب رئیس، وحید خانی اوشانی منشی اول و امیر عباس فشمی منشی دوم انتخاب گردیدند.

و در پایان شورای شهر شمشک دربندسر، با رأی اکثریت جواد شمشکی رئیس شورای شهر، علی محمد شمشکی نایب رئیس، اسداله کیا منشی اول و محمد کیا دربندسری منشی دوم انتخاب شدند.
خانمحمدی اعضای شوراها را واسط میان مردم و مسئولین دانست و گفت: شورا باید به نظرات مردمی توجه داشته باشند، اعضای شوراها منتخب مردم و بیانگر خواسته های  مردم در اداره امور شهری می باشد.
این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: فرمانداری شهرستان شمیرانات به عنوان نماینده دولت در شهرستان پشتیبان شورای اسلامی شهر های “لواسان،اوشان،فشم ومیگون وشمشک دربندسر و نیز شوراهای اسلامی روستا ها خواهد بود و همکاری خود را با شورا ها اعلام می‌دارد.

اخبار مرتبط