رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶
 • الأربعاء ۲۴ ربيع أول ۱۴۳۹
 • 2017 Wednesday 13 December
  تهران لطیف
  ۴(°C)
  وزش باد ٧(mph)
  فشار ٢۶.١٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۶.١٨(in)
اوقات شرعی

 • چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
 • کد خبر : 1191
 • مشاهده : 75 بازدید
 • آخرین اخبار
 • چاپ خبر : همایش مشاورین ایثارگران در فشم

مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری تهران از برگزاری همایش مشاورین ایثارگران دستگاه‌های اجرایی در فشم خبر داد. به گزارش نشریه لواسان، دوشنبه نوزدهم تیرماه محمدرضا همتی فر در حاشیه همایش مشاوران ایثارگران دستگاه‌های اجرایی استان تهران که در فشم برگزار شد، اظهار داشت: این همایش به مدت ۲ روز با موضوع کلاس‌های […]

مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری تهران از برگزاری همایش مشاورین ایثارگران دستگاه‌های اجرایی در فشم خبر داد.

به گزارش نشریه لواسان، دوشنبه نوزدهم تیرماه محمدرضا همتی فر در حاشیه همایش مشاوران ایثارگران دستگاه‌های اجرایی استان تهران که در فشم برگزار شد، اظهار داشت: این همایش به مدت ۲ روز با موضوع کلاس‌های آموزشی با عنوان رهبری، مفاهیم، اصول و سبک‌ها  مخصوص مشاوران ایثارگران فرمانداری‌ها و شهرداری‌های استان تهران  و به همت شهرداری اوشان، فشم و میگون برگزار شد.

وی افزود:  با ابتکار و نگاه ویژه استاندار تهران به حوزه ایثارگران دستگاه‌های اجرایی این دوره‌ها به‌صورت مستمر در سطح استان تهران و به میزبانی شهرستان‌ها در طول سال برگزار خواهد شد،  که تا به امروز با میزبانی شهرهای آبسرد و اوشان، فشم و میگون  ۴ دوره برگزارشده است.

همتی فر اظهار داشت: در سال ۹۵ نیز دوره آموزشی مناسب‌سازی معابر و اماکن عمومی ویژه جانبازان و معلولین با ارائه گواهی آموزشی به شرکت‌کنندگان برگزار شد.

مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری تهران خاطرنشان کرد:  همایش شهرداران استان تهران در شهر آبعلی با محوریت مناسب‌سازی معابر و اماکن عمومی ویژه جانبازان و معلولین در تیرماه ۹۶ با حضور معاون امور عمرانی استانداری تهران، مدیران کل دفتر شهری و امور شوراها و دفتر فنی استانداری  باهمت شهرداری دماوند برگزار شد.

 

اخبار مرتبط

نظرات

نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد