رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
 • الأحد ۱۰ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 24 June
  تهران لطیف
  ٢۶(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۵.٨٧(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٨٧(in)
اوقات شرعی

 • جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱
 • کد خبر : 1106
 • مشاهده : 218 بازدید
 • آخرین اخبار
 • چاپ خبر : نیازهای فرهنگی و هنری جوانان می‌تواند در قالب کانون‌های مساجد فراهم شود

سید حسن صفوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات روز چهارشنبه ۱۷ خردادماه در دیدار با امام جماعت مسجد انصار لواسان ، کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد را تأمین‌کننده بخش اعظم نیازهای فرهنگی و هنری جوانان ذکر کرد. به گزارش نشریه لواسان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان در دیدار با […]

سید حسن صفوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات روز چهارشنبه ۱۷ خردادماه در دیدار با امام جماعت مسجد انصار لواسان ، کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد را تأمین‌کننده بخش اعظم نیازهای فرهنگی و هنری جوانان ذکر کرد.

به گزارش نشریه لواسان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان در دیدار با حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدجعفر صادقی نیا امام جماعت مسجد انصار لواسان، سبوی کوچک گفت : با توجه به نیازهای جوانان در حوزه‌های فرهنگی ، کانون‌های مساجد می‌توانند به‌عنوان بهترین گزینه برای هدایت و تأمین این نیازها عمل نمایند.

صفوی در ادامه سلسله دیدارهای خود از کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان شمیرانات اظهار داشت : با توجه به فعالیت‌های چشمگیر و گسترده کانون فرهنگی هنری شهدای سبو کوچک در جذب جوانان، مسجد انصار به‌عنوان مسجدی نمونه و کانون شهدای سبو کوچک را به‌عنوان کانون معین می‌توان مشخص کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات در ادامه از تجهیزات کتابخانه‌ی کانون شهدای سبو کوچک بازدید کرد و وعده داد تا هر چه سریع‌تر کمبود لوازم و تجهیزات را برطرف نماید. همچنین جهت برگزاری مراسم افطاری در مسجد مذکور کمک‌هزینه‌ای را به این  منظور اختصاص داد.

بنابراین گزارش کانون معین به کانون‌هایی اطلاق می‌شود که در شناسایی توانمندی کانون‌های دیگر ، ارتقاء سطح کیفی و کمی آن‌ها در اجرای برنامه‌های فرهنگی ، استانداردسازی و هماهنگی فعالیت کانون‌ها در سطح منطقه فعالیت قابل‌ملاحظه‌ای داشته و انتخاب‌شده باشند.

 

اخبار مرتبط