رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الثلاثاء ۸ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Tuesday 24 April
  تهران لطیف
  ١٧(°C)
  وزش باد ٧(mph)
  فشار ٢۶.٠٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۶.٠٨(in)
اوقات شرعی

 • جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۸
 • کد خبر : 1097
 • مشاهده : 194 بازدید
 • آخرین اخبار
 • چاپ خبر : مسابقه قرآنی اداره ارشاد اسلامی شمیرانات

به مناسبت ایام پربرکت شب های قدردر ماه مبارک رمضان با جزء خوانی قرآن کریم یک دوره مسابقه قرآنی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات برگزار شد. به گزارش نشریه لواسان، روز شنبه ۲۷ خردادماه علاوه بر محفل نورانی جزء خوانی قرآن کریم که همه‌روزه در سالن جلسات این اداره برگزار می‌گردد یک دوره […]

به مناسبت ایام پربرکت شب های قدردر ماه مبارک رمضان با جزء خوانی قرآن کریم یک دوره مسابقه قرآنی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات برگزار شد.

به گزارش نشریه لواسان، روز شنبه ۲۷ خردادماه علاوه بر محفل نورانی جزء خوانی قرآن کریم که همه‌روزه در سالن جلسات این اداره برگزار می‌گردد یک دوره مسابقه قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان باهدف یادگیری و فهمیدن معارف آن نیز برگزار شد.

سید حسن صفوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات، رمضان را ماه توجه به خودسازی برشمرد و اظهار داشت : قرآن کریم راه گشای انسان در این دنیا و آخرت است و قرائت آن باعث باروری ایمان ، استجابت دعا و افزایش برکت و روزی در زندگی ما مسلمان‌هاست . قرائت قرآن کریم در فضای اداری باعث طراوت فضای همکاری و خدمتگزاری برای کارکنان و مراجعین است.

وی با اشاره به برگزاری مسابقه قرآنی افزود: به‌منظور آشنایی هر چه بیشتر کارکنان با مفاهیم معنوی و پرفیض این کتاب الهی و به مناسبت ایام لیالی پربرکت قدر مسابقه قرآنی در کنار قرائت روزانه قرآن کریم دراین اداره برگزار می‌شود مضاف بر اینکه ضمن تلاوت قرآن کریم به مفاهیم و نکات اخلاقی و داستان‌های کوتاه قرآنی نیز پرداخته می‌شود.

صفوی همچنین اظهار داشت : شب‌شعر قرآنی به مناسبت میلاد حضرت امام حسن (ع) در مصلای لواسانات برگزار شد و اکران فیلم و تئاتر خیابانی و نمایشگاه‌های قرآنی در مناطق مختلف شهرستان در حال برگزاری است و یا در دست بررسی است که تا پایان ماه مبارک انشاء ا… اجرایی خواهد شد.

اخبار مرتبط