رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


 • یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
 • الأحد ۴ جماد أول ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 21 January
  تهران لطیف
  ١٢(°C)
  وزش باد١٢(mph)
  فشار٢۶.٠۵(in)
  محدوده دید۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش1-Low
  رطوبت٢۶.٠۵(in)
اوقات شرعی

روز سه‌شنبه ۲۶ اردیبهشت‌ماه سید حسن صفوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات در مراسم رونمایی کتاب عمار حلب از نهادینه شدن فرهنگ زنده نگه‌داشتن یاد و ارزش‌های شهدای مدافع حرم سخن گفت. به گزارش نشریه لواسان، صفوی گفت: پاسداری از خون مطهر شهدا وزنده نگه‌داشتن یاد و خاطره و ارزش‌های شهدای مدافع حرم […]

روز سه‌شنبه ۲۶ اردیبهشت‌ماه سید حسن صفوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات در مراسم رونمایی کتاب عمار حلب از نهادینه شدن فرهنگ زنده نگه‌داشتن یاد و ارزش‌های شهدای مدافع حرم سخن گفت.

به گزارش نشریه لواسان، صفوی گفت: پاسداری از خون مطهر شهدا وزنده نگه‌داشتن یاد و خاطره و ارزش‌های شهدای مدافع حرم ولایت و اهل‌بیت (ع) در فرهنگ ما نهادینه‌شده است.

 وی اذعان داشت : جهان چنین جوانان دلاور و ولایتمداری که برای دفاع و حفظ حرمت اسلام و اهل‌بیت (ع) لحظه‌شماری کنند و برای اعزام به جبهه‌های نبرد علیه داعشیان منفور روزها و بلکه ماه‌ها روزه می‌گیرند و دعا می‌کنند سراغ ندارد و همین خصیصه است که جوانان ما را با دیگران متمایز می‌کند.

بنابراین گزارش این مراسم با حضور قضات لو رئیس فرهنگسرای تهران ، صداقت فر مدیر امور کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به همراه خانواده محترم شهید محمدخانی و جمعی از فرهیختگان و دوستداران فرهنگ برگزار شد.

کتاب ” عمار حلب” نوشته محمدعلی جعفری با موضوع زندگی‌نامه شهید محمدحسن محمدخانی به همت انتشارات روایت فتح چاپ و منتشرشده است.

 

 

اخبار مرتبط