رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الثلاثاء ۸ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Tuesday 24 April
  تهران لطیف
  ١٧(°C)
  وزش باد ٧(mph)
  فشار ٢۶.٠٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۶.٠٨(in)
اوقات شرعی

حجت الاسلام و المسلمین سید جواد سلیمانی خطیب نماز جمعه رودبارقصران در خطبه های سیاسی عبادی خود ضمن اشاره به میلاد با سعادت امام عصر (عج)  گفت: از مطالبی که در قرآن مجید قابل جست و جو می باشد، موضوع مهدویت و اوضاع آخر الزمان است. وی ادامه داد: کتابی بهتر از قرآن در اثبات […]

حجت الاسلام و المسلمین سید جواد سلیمانی خطیب نماز جمعه رودبارقصران در خطبه های سیاسی عبادی خود ضمن اشاره به میلاد با سعادت امام عصر (عج)  گفت: از مطالبی که در قرآن مجید قابل جست و جو می باشد، موضوع مهدویت و اوضاع آخر الزمان است.

وی ادامه داد: کتابی بهتر از قرآن در اثبات موضوع مهدویت نمی توان یافت. اگر کسی بخواهد از وجود مقدس امام زمان (عج) مطمئن شود و شانس وجودی ایشان را نمایان کند کتابی بهتر از قرآن نمی شود یافت. آیات زیادی در باب مهدی شناسی در قرآن وجود دارد، به عنوان نمونه می شود به سوره ی مبارک نحل و آیه اول این سوره مبارک اشاره کرد. که تعبیر و تفصیر شده است به وجود امام زمان (عج).

امام جمعه رودبارقصران با اشاره با سخنانی از رهبر فرزانه انقلاب گفت: حضرت آیت ا… خامنه ای از سندی مرموز تحت نام سند ۲۰۳۰پرده برداری کردند. سند ۲۰۳۰ به یونسکو و توسعه پایدار آموزش فرهنگ مردم دنیا مربوط می شود. این سند مرموز نوعی کاپیتالوسیون فرهنگی است برای کشور ایران، با اندگ وقتی و نیم نگاهی به این سند میشود دریافت این سند جز فرهنگ زدایی، دین زدایی و تخریب خانواده و به ضلت کشاندن ملت ها ندارد.

خطیب نماز جمعه رودبارقصران ادامه داد: طبق این سند غربی ها باید بر آموزش و پرورش ما نظارت می کنند، و اگر این اتفاق بی افتد چیزی جز ذلت در پی نخواهد داشت. ما قرآن و اسلام را مبنا و اولویت آموزش و پرورش خود می دانیم هرگز اجازه نخواهیم داد غربی ها در مورد مسائل آموزشی ما اظهار نظر کنند.

وی ادامه داد: در ماده ۲۰۹ این سند نوشته است که کودکان تا سن ۱۰ سالگی حق ندارند از منویات کتاب آسمانی قرآن بهرمند شوند.

جای تعجب دارد برخی از مسئولان ما با پنهان کاری قصد ابلاغ جلوه دادن آن را داشتند، خب اگر مقام معظم رهبری تذکر نمی دادند باید این سند امضا میشد؟ پس از اخطار رهبری مجلس نیز پیگیر موضوع شد. باید مسئولان بیش از این بصیرت بخرج دهند نباید گذاشت این سند در ایران اجرایی شود. لذا متأسف هستیم برای کسانی که دم از اسلامگرایی می زنند و بعد با خوابیدن روبه قبله غرب میخواهند منویات آنها را اجرایی کنند.

وی ادامه داد در دانشکده افسری رهبری معظم اهداف دشمن را بازگو کردند، و افزودند: دشمن ۳ هدف دارد، هدف کوتاه مدت آن اغتشاش و زیر سوال بردن امنیت ملی است، هدف دشمن این است باید کاندیداهای محترم هوشیار باشند سخنی نگویند که امنیت ملی به خطر افتد. هدف میان مدت آنها نیز از کار انداختن معیشت مردم و جامعه می باشد.هرچه بیکاری روند صعودی را طی می کند و کارخانه های بیشتری تعطیل می شوند دشمن به هدف خود نزدیک تر می شود. و هدف بلند مدت آنها تغییر نظام جمهوری اسلامی است. که سخت در اشتباه اند. کتندید های محترم باید مراقب باشند تا با موضع گیری های مناسب کار را به جایی نرسانند که مردم را باهم درگیر کنند. باید های انتخاباتی در کلام مقام معظم رهبری جلوه های زیادی را دارا است و ایشان در طول این سال ها فرمودند کندیداها باید از وعده های دروغ و غیر واقعی اجتناب کنند و عوام فریبی نکنند و دروغ پردازی نکنند و توهین افترا و تخریب را در دستور کار خود قرار ندهند.

اخبار مرتبط