رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الثلاثاء ۸ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Tuesday 24 April
  تهران لطیف
  ١٧(°C)
  وزش باد ٧(mph)
  فشار ٢۶.٠٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۶.٠٨(in)
اوقات شرعی

لواسان

خطیب نماز جمعه لواسانات در خطبه های سیاسی، عبادی خود ضمن اشاره به میلاد ولی عصر و یگانه منجی عالم بشریت حضرت قائم (عج) به تعبیری از امیرالمؤمنین پرداخت و افزود: بهترین ذخیره برای انسان عمل صالح می باشد. ایمان و عمل صالح یعنی تقوا الهی، همه را به رعایت این امر مهم دعوت می […]

خطیب نماز جمعه لواسانات در خطبه های سیاسی، عبادی خود ضمن اشاره به میلاد ولی عصر و یگانه منجی عالم بشریت حضرت قائم (عج) به تعبیری از امیرالمؤمنین پرداخت و افزود: بهترین ذخیره برای انسان عمل صالح می باشد. ایمان و عمل صالح یعنی تقوا الهی، همه را به رعایت این امر مهم دعوت می نمایم.

وی در ادامه گفت: پس از ظهور امام زمان (عج) دنیا از نورانیت و عدالت پر می شود، امام عصر (عج) در زمانی که مردم اختلاف شدید دارند، خداوند توسط وجود مبارک ایشان زمین را از ستم و جرم پاک می کند و کار بجایی میرسد که همه از عدالت برقرار شده توسط این حضرت راضی و خرسند خواهند بود.

حجت الاسلام و المسلمین سید سعید لواسانی هدف انقلاب اسلامی را عدالت و برقراری صلح دانست و افزود: امام رضوان ا… تعالی با انقلاب اسلامی به دنبال آگاهی بخشی به جامعه و برقراری عدالت بود.

وی ادامه داد: نباید اجازه دهیم که عده ای با تبلیغات غلت و جو سازی ها و جنگ های روانی راه حق را از ما بگیرند. نباید فریب چنمین کسانی را بخوریم.

حجت الاسلام والمسلمین لواسانی تاکید کرد: وظعیت کار و اشتغال جوانان بسیار أسف بار است، تمام نامزد های انتخاباتی و حتی دولت فعلی به این موضوع اذعان دارند. این موضوع بسیار جای نگرانی دارد، باید تدابیری اندیشید.

تولید ملی متأسفانه وظعیت بسیار بدی دارد، ازهرکسی که در عرصه تولیدات ملی در حال فعالیت است سوال می کنیم، همه از وظعیت فعلی و رکود گله دارند.

سن ازدواج در ایران بالا رفته است، متأسفانه درصد طلاق روند صعودی را طی می کند

خطیب نماز جمعه لواسانات ادامه داد: متاسفانه درصد طلاق و سن ازدواج نیز بالا رفته است. ریشه تمامی این مکلات نیز به اقتصاد کشور باز میگردد. در رابطه با مسکن چه تدابیری اندیشیده اند؟ در زمینه مبارزه با قاچاق کالا چه کاری انجام داده اید یا چه تدابیری دارید؟ تمام این موضوعات در حالت سکون قرار دارد. معیار های عرض شده از معیار های امام احل (ره) و مقام معظم رهبری می باشد.

همچنین وی به یکی از اساسی ترین معیار های انقلاب اسلامی اشاره کرد: یکی از اساسی ترین موضوعات انقلاب اسلامی همواره هم در زمان امام (ره) و هم در زمان فعلی این است که دولت اسلامی نباید به دولت اشرافیگری تبدیل شود. و همواره باید به اصل ساده زیستی پایبند بود.

امام جمعه رودبارقصران در ادامه به صحیفه امام (ره) اشاره داشت و افزود: یکی از عنایت های خداوند تبارک و تعالی این است که متصدیان امور از قشر مرفح نیستند، از آن قشری که فقط بفکر درست کردن مقام برای خود و اطرافیان خود باشند نیستند.

گام اول برای شروع به کار رئیس جمهور منتخب نیز اصلاح اقتصاد کشور است

وی در ادامه به خصوصیات یک رئیس جمهور انقلابی از نظر مردم اشاره کرد و افزود: فرد اصلح ریاست جمهوری باید ضد اشرافیگری، مؤمن، انقلابی و ولایت پذیر باشد، کسی که ولایت پذیر نباشد، به درد مردم نمی خورد. کسی که توسط مردم برگزیده خواهد شد باید فدا کار باشد و روحیه مبارزه با آمریکا را داشته باشد و به توانایی بسیار بالای مردم نیز ایمان داشته باشد. اشرافی نبودن تنها یکی از شرایط آن است. خواسته مردم چنین رئی جمهوری می باشد.

گام اول برای شروع به کار رئیس جمهور منتخب نیز اصلاح اقتصاد کشور است و باید برای آن برنامه داشته باشد.

اخبار مرتبط