رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
 • الأحد ۱۰ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 24 June
  تهران لطیف
  ٢۶(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۵.٨٧(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٨٧(in)
اوقات شرعی

فرماندار شهرستان شمیرانات گفت: شمیرانات در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر شرایط ویژه ای دارد.

به گزارش نشریه لواسان، روز جمعه ۲۲ اردیبهشت ماه گردهمایی آموزشی توجیهی نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در بخش لواسانات با حضور خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات در محل سالن اجتماعات بخشداری برگزار شد.

 عزت ا… خانمحمدی در ابتدا با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری افزود: نظام جمهوری اسلامی در سال ۹۴ انتخابات شکوهمندی را برگزار کرد و در آن وحدت، امنیت و انسجام ملی کاملا مشهود بود و آرای بی سابقه ای به صندوق های رأی ریخته شد.

سپس خانمحمدی گفت: موضوعی که بسیار حائز اهمیت می باشد؛ امنیت ملی است که در سطح کشور برقرار است. اگر به دیگر کشور های خاورماینه نگاهی بیاندازید در میابید که نا آرامی در تمامی کشور های همسایه وجود دارد، اما ایران اسلامی به عنوان قدرت منطقه هیچ یک از این مشکلات را ندارد، دشمنان این نظام مقدس منتظر اند اتفاقی رخ دهد تا از آن سوء استفاده و به نفع خود بهره وری کنند. لذا در انتخابات همواره این موضوع را رسد می کنند، آن ها قسد دارند انتخابات را تبدیل به یک تهدید کنند، نخستین توصیه مقام معظم رهبری به مسئولان همواره امنیت فضای انتخاباتی بوده است.

فرماندار شمیرانات با بیان اینکه توصیه های مقام معظم رهبری همواره سرلوحه کار ما بوده است، افزود: سلامت انتخابات همواره تضمین شده است و مشارکت مردم نیز در تمامی ادوار بی نظیر بوده وبرای مشارکت هرچه بیشتر مردم در انتخابات باید تلاش کرد.

خانمحمدی رأی مردم را به مانند تیری در قلب دشمن توصیف کرد و ادامه داد: ۴۷۹ نفر در سطح شمیرلنات، برای حضور در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستاها ثبت نام کرده بودند، که از این تعداد ۱۷ نفر انصراف دادند و ۴۶ نفر نیز رد صلاحیت گردیدند.

وی با بیان اینکه پنج هزار و سیصد نفر برای برگزاری انتخابات در سطح شهرستان شمیرانات آماده خدمت خواهند بود، گفت: امنیت فضای انتخاباتی و نظارت بر نحوه فعالیت تبلیغاتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، نامزد های انتخاباتی باید با رعایت چهارچوب های قانونی تبلیغات خود را انجام دهند و از تخریب نامزد انتخاباتی دیگر به شدت پرهیز کنند و بجای پرداختن به حواشی از برنامه های خود برای بهبود شهر یا روستای خود دفاع کنند.

فرماندار شهرستان شمیرانات با اشاره به اهمیت و نقش فضای مجازی در انتخابات عنوان داشت: شبکه های مجازی یک فرصت است، ولی یک تهدید نیز محسوب می شود و مانند یک شمشیر دولبه می باشد. با افرادی که در فضای مجازی به دنبال تشویش اذهان عمومی و جو سازی های اشتباه باشند به طور قطع برخورد خواهد شد. تبلیغات در فضای مجازی منعی نخواهد داشت اما با افرادی که به دنبال تخریب دیگران می باشند قطعاً برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

این مقام مسئول با بیان اینکه اخبار شمیرانات بعد ملی دارد تأکید داشت: برخی از اخبار سطح شمیرانات بازتاب گسترده ای در کشور و جهان دارد، ضمن آنکه این اخبار توسط فرمانداری برای مقام معظم رهبری نیز ارسال می شود.

خانمحمدی در ادامه خطاب به نامزد های انتخاباتی تأکید کرد: به مردم شهر و روستا نباید ظلم کرد و باید بگذاریم خود مردم تصمیمات صحیح را بگیرند و فرد اصلح را برگزینند.

رقابت انتخاباتی اگر سالم باشد بسیار دلنشین تر  و مورد رضایت حضرت آیت ا… خامنه ای مقام معظم رهبری نیز خواهد بود.

وی ادامه داد: هرچه به روز انتخابات نزدیک تر می شویم شور و هیجان بیشتر خواهد شد، برای روز ۲۹ اردیبهشت ماه نیز همه چیز مهیا است و هیچ گونه دغدغه امنیتی نداریم. تردیدی نیست که مردم بیش از انتخاب خود به فکر مصلحت نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهند بود.

اخبار مرتبط