رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
 • الأحد ۱۰ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 24 June
  تهران لطیف
  ٢۶(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۵.٨٧(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٨٧(in)
اوقات شرعی

سید جواد سلیمانی امام‌جمعه رودبار قصران در خطبه‌های سیاسی عبادی خود ضمن اشاره به کلامی از مقام معظم رهبری افزود: دشمن درصدد القای ناامیدی در کشور است و استراتژی دشمن ایجاد شکاف بین مردم و دوقطبی کردن جامعه است.

امام‌جمعه رودبار قصران بابیان مطلب فوق افزود: مقام معظم رهبری در دیدار نوروزی خود با سران جمهوری اسلامی ایران تأکید داشت، دشمن درصدد القای ناامیدی در کشور است و متأسفانه یک عده از مسئولین بی‌بصیرت نیز با دشمن هم‌نوا شده‌اند، استراتژی دشمن ایجاد شکاف بین مردم و دوقطبی کردن جامعه است، باید مراقب فتنه‌های دشمن بود.

وی در ادامه افزود: این نظام به پشتوانه مردم بحران‌های زیادی را پشت سر گذاشت و هر بلایی به‌غیراز طاعون را تجربه کرد، ۸ سال جنگ تحمیلی، فتنه، رکود و جنگ اقتصادی ولی همواره دستاوردهای بسیار زیادی داشته و دارد، در عرصه‌های مختلفی همچون  علم و فن‌آوری، پزشکی و… برای مثال راه‌های اصلی و فرعی در مقایسه با پیش از انقلاب شش برابر شده است، راه‌آهن سه برابر شد، در زمان رژیم ستم شاهنشاهی تنها ۱۳ سد آب داشتیم ولی اکنون ۴۰۰ سد در کشور وجود دارد، میزان تولید برق ۱۴ برابر شده است و خوشبختانه ۹۹%درصد از روستاهای کشور از نعمت برق بهره‌مند هستند، صادرات نفتی نیز ۵۷ برابر از بیش از گذشته شده است، صادرات پتروشیمی ۳۰ برابر شد، در عرصه تولید درگذشته ایران در رتبه ۵۳ دنیا قرار داشت  ولی اکنون در رتبه ۱۶ دنیا قرار دارد ، در دانش هسته‌ای نیز در رتبه ۸۳ کشورهای دنیا بودیم ولی اکنون در رتبه ۱۱ دنیا قرار داریم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سلیمانی در بخش دیگر از سخنان خود از دست‌اندرکاران برگزاری مراسم اعتکاف در رودبارقصران تقدیر و تشکر نمود و افزود: از تمامی عزیزانی که به برکت نظام جمهوری اسلامی عطر معنویت را در این بخش به پا کردند تقدیر و تشکر می‌نمایم.

وی با اشاره به‌روز ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: امنیت و صلابت کشور را مدیون دلاور مردان ارتش جمهوری اسلامی ایران هستیم.

با انتخاب صحیح خود کشور را بیمه کنید

خطیب نماز جمعه رودبارقصران در بخش دیگری از سخنان خود وضعیت ثبت‌نام انتخابات را نابسامان خواند و گفت: همان‌گونه که حضرت آیت ا… مکارم شیرازی فرمودند: این حضور، شور انتخاباتی نبوده و این‌گونه نام‌نویسی در شأن نظام جمهوری اسلامی ایران نیست.

وی تأکید کرد: قانون در این رابطه باید اصلاح شود، گاهی جوان۱۶ و ۱۸ ساله یا یک کشاورز، برای نام‌نویسی حضور پیداکرده این موضوع باعث می‌شود که دشمن سوءاستفاده کند.  

امام‌جمعه رودبار قصران در ادامه  با اشاره به کلامی از امام خمینی (ره) اظهار داشت: هرگاه دیدید که دشمن شمارا تأیید کرد بدانید یکجایی از کارتان ایراد دارد.

آن‌هایی که کاندید می‌شوند قضاوت کارهایشان را به لبخند و گریه دشمن گره بزنند، بعضی با آمدنشان از طرف غربی‌ها حمایت می‌شوند.

وی در ادامه با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا، تأکید کرد: با انتخاب صحیح خود کشور را بیمه کنید و به کسانی رأی بدهید که روحیه انقلابی و روحیه دلسوزانه خدمت به مردم داشته باشند و در برابر استکبار ایستادگی کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سلیمانی در پایان با اشاره به حمله موشکی آمریکا به سوریه افزود: ترامپ خبیث پس از حمله موشکی به سوریه برخلاف وعده‌های انتخاباتی خود ثابت کرد مستکبران همگی با یک تفکر می‌آیند و تنها چهره‌هایشان با یکدیگر متفاوت است.

اخبار مرتبط